پنجشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۵

وزارت خارجه: حفاظت از مراکز مهم و حیاتی را حق خودمان می‌دانیم

ساعت 24- سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان گفت: لازم است بازرسان آژانس، مقررات جمهوری اسلامی ایران و مقررات مراکز مهم و حیاتی ما را رعایت کنند چرا که ما حق خودمان می‌دانیم از مراکز حساس خودمان حفاظت کنیم.

سید عباس موسوی روز پنجشنبه در گفت و گویی اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران بلافاصله موضوع را به آژانس بین‌المللی انرژی اتمی گزارش کرد و مستندات را هم تهیه و ارسال کردیم و الان منتظر پاسخ آژانس هستیم و امیدواریم که آژانس پاسخ قانع‌کننده‌ای داشته باشد.

وی افزود: لازم است که بازرسان آژانس بین‌المللی انرژی اتمی، مقررات جمهوری اسلامی ایران و مقررات مراکز مهم و حیاتی ما را رعایت کنند چرا که ما حق خودمان می‌دانیم از مراکز حساس خودمان حفاظت کنیم.

سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان ادامه داد: اگر مجبور شویم برخی از بازرسان آژانس را که خودمان به آنها اجازه ورود به خاک جمهوری اسلامی ایران و تاسیساتمان را داده‌ایم، اگر ببینیم که اقدامی خلاف قانون و مقررات و توافقات انجام می‌شود، طبیعتا حساس هستیم و از ورود آنها جلوگیری می‌کنیم.

ایرنا

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s