چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۰

واکنش وزیر اطلاعات به اظهارات برخی کشورها در مورد انتخابات ایران و نظارت استصوابی

ساعت 24-وزیر اطلاعات گفت: حضور مردم حاوی پیام‌های خاص خود است و هر چه حضور بیشتر باشد این پیام را می‌دهد که اراده ایرانی تزلزل پذیر نیست و مردم با نظام پیوند دارند.

 سید محمود علوی، وزیر اطلاعات، در حاشیه جلسه امروز هیات دولت در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی پیرامون موضوع امنیت انتخابات، گفت: همه دستگاههای موثر بر امنیت کشور با اشراف اطلاعاتی خود امنیت را حفظ کرده‌اند.

وی تاکید کرد: این دستگاههای امنیتی تا پایان انتخابات با اشراف کامل اطلاعاتی امنیت انتخابات را حفظ و تامین می‌کنند. 

اهم اظهارات وی را در ادامه به نقل از فارس و ایسنا بخوانید؛

*{ در واکنش به اظهارات برخی کشورها در مورد انتخابات ایران}: اگر نظارت استصوابی هم به صورت صد در صدی برداشته شود آنها باز هم همین حرف‌ها را می‌زدند.

*{ با اشاره به اهمیت حضور مردم در انتخابات}: حضور مردم در انتخابات یک مساله کمی نیست بلکه حاوی پیامهای خاص خود است. و هر چه حضور بیشتر باشد این پیام را می‌دهد که اراده ایرانی تزلزل پذیر نیست و مردم با نظام پیوند دارند.

* اگر هم گلایه‌هایی وجود دارد این گلایه‌ها خود را پای صندوق نشان نمی‌دهد.

منبع: خبرآنلاین

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s