چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۱

بارگذاری نماهنگ صهیونیستی علیه پیامبر اسلام (ص) در یوتیوب

ساعت24-در پی بارگذاری نماهنگی صهیونیستی در توهین به حضرت محمد (ص) در یوتیوب، رئیس لیست عربی مشترک در «کنست» در نامه‌ای رسمی خواستار حذف این نماهنگ شد.

 روزنامه «القدس العربی» نوشت، گروه موسوم به «لا-فامیلیا»(La familia) - که از هواداران تیم فوتبال «بیتار اورشلیم (قدس)» است- و به داشتن مواضع ضد عربی و اسلامی معروف است، نماهنگی در توهین به پیامبر اکرم (ص) در یوتیوب بارگذاری کرده است.

بر اساس این گزارش، در پی این موضوع «ایمن عوده» رئیس لیست عربی مشترک در «کنست» (پارلمان رژیم صهیونیستی) نامه‌ای اعتراضی شامل امضای تمام اعضای این لیست به مشاور قضایی کابینه این رژیم تحویل داده و خواستار تحقیق در این زمینه شد.

القدس العربی افزود، در نامه مذکور آمده نماهنگ پخش شده تعرض آشکار به پیامبر اکرم (ص) و جریحه‌دار کردن احساسات میلیون‌ها مسلمان است و باید تحقیقی گسترده درباره تولیدکنندگان این آهنگ انجام شود.

ایمن عوده افزود، در درخواستی رسمی از شرکت «گوگل» به عنوان مالک یوتیوب درخواست کرده، نماهنگ‌های گروه‌ یاد شده صهیونیست را که در توهین به پیامبر (ص) هستند، حذف کند.

وی گفت، شأن و منزلت پیامبر اسلام (ص) بالاتر از آن است و گروهی مثل لا-فامیلیا به آن تعرض کند، توهین به هر شخصیت دینی امری مردود است.

این اقدام در حالی انجام می‌شود که جهان اسلام این روزها به خاطر مواضع ضد اسلامی فرانسه شاهد تظاهرات اعتراضی است.

«امانوئل ماکرون» رئیس‌جمهور فرانسه اعلام کرد، این کشور انتشار کاریکاتورهای موهن علیه حضرت محمد (ص) را متوقف نخواهد کرد.

منبع: فارس

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.