کد خبر 575866
تاریخ انتشار: ۲ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۷:۴۱

ساعت۲۴-مسئولان کمیته ملی المپیک از اردوی تیم ملی کشتی آزاد بازدید کردند.

رضا صالحی امیری رییس کمیته ملی المپیک، سجادی و پیمان فخری از اردوی تیم ملی کشتی بازدید کردند.

علیرضا دبیر در این بازدید گفت: مسابقات جهانی و بازی های آسیایی ۸ روز فاصله دارند. تاریخ از قبل تعیین شده بود و من خیلی تلاش کردم در صربستان که تاریخ تغییر کند اما نشد. هر دو این رویدادها برای ما مهم است. ما با تدبیر سرمربی آزاد و فرنگی تلاش می کنیم برای هر دو رویداد به جمع بندی برسیم. ما اعزام به آمریکا را داریم که دیروز ایمیلی آمد و از برخوردی که با برخی بچه های ما شد، ابراز تاسف کردند . تیم خدا را شکر آماده است. از آن اعزام هم هدف داریم. شنیده ام ۲۵ هزار بلیت فروش رفته است.

صالحی امیری در این بازدید گفت: امروز آزادی بودیم و از سالن تیراندازی بازدید کردیم‌. قهرمان طلایی این رشته درخواست کرد که آنها را مثل کشتی ببینیم. کشتی ورزش اول ایران است و حضور ما فقط برای خسته نباشید و تشکر است. چه روی سکو بروید چه نروید هیچ‌چیزی از ارزش های شما کم نمی شود. حسن یزدانی در المپیک توکیو همه ما را سکته داد اما بعد کاری کرد که المپیک فراموش شد. شیر همیشه شیر است.

او ادامه داد: دیدار دو تیم آمریکا و ایران فراتر از بحث ورزشی است . از طریق وزارت امور خارجه مطلع شدم جمعیت کثیری از ایرانی ها برای تشویق تیم ایران به سالن می آیند. همیشه مشکلات هست اما جایگاه کشتی در تاریخ ایران زمین قابل چشم پوشی نیست. ما و وزارت ورزش متعهد هستیم هر چه می توانیم باید کمک کنیم منت هم نمی گذاریم و فلسفه وجود وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک کمک به ۵۲ فدراسیون است. دبیر هر آنچه جوش و خروش دارد برای ارتقا جایگاه کشتی است. در جلساتی که داریم تلاش می کنیم ارتباطات را تقویت کنیم.

پژمان درستکار سرمربی کشتی آزاد بیان کرد: تمام جوش و خروش‌ها برای بالارفتن پرچم است و تمام تلاش دبیر هم هم برای بالارفتن کشتی است. آمریکا سال‌های گذشته از ما پیشی گرفته و این کشتی قطعا به روند رو به رشد ما کمک می‌کند. ایرانی‌ها این مبارزه با آمریکا را حیثیتی می‌دانند و امیدوارم سال ۲۰۲۲ برای ما همراه با طلا باشد.

کد خبر 575866

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.