• چه کسی در اروپای امروز فقیر محسوب می‌شود؟

  کسی که روزی کمتر از 20 یورودرآمد دارد

  چه کسی در اروپای امروز فقیر محسوب می‌شود؟

  ساعت 24 -دنیای امروز از یک منظر ثروتمندتر از گذشته است و اروپا هم از آن مستثنی نیست. روزگاری آحاد مردم دنیا، به جز درصد بسیار اندکِ طبقه بالا و نخبگان، در شرایطی زندگی می کردند که طبق معیارهای امروز در طبقه بندی «فقر شدید» جای می گرفتند. امروزه این گروه که زمانی در فقر شدید جای داشتند در اقلیت هستند و روزبروز از شمارشان کاسته می شود.

 • طرز تهیه مینی چیزکیک با طعم چای سبز / مواد لازم برای تهیه مینی چیز کیک

  طرز تهیه مینی چیزکیک با طعم چای سبز / مواد لازم برای تهیه مینی چیز کیک / مواد لازم برای تهیه بخش زیرین مینی چیز کیک / مواد لازم برای تهیه رویه مینی چیز کیک / مواد لازم برای تزئین مینی چیز کیک

 • انتقال کالا از چابهار به ۲ شرکت دولتی ابلاغ شد

  ساعت 24- قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت در امور بازرگانی با بیان اینکه انتقال کالا از طریق بندر چابهار به 2 شرکت بزرگ دولتی ابلاغ شد، گفت: اراده مرکز و بالاترین ارکان مدیریتی کشور بر این است که با توجه به فرصت های بی نظیری که از نظر زیرساخت ها و تجهیزات در بندر چابهار وجود دارد، این بندر جهش معنا داری پیدا کند.

 • ورود پلیس به ماجرای سگ کشی/برخورد با هر گونه حیوان آزاری

  ساعت24-رئیس پلیس پایتخت از برخورد پلیس با هر گونه حیوان آزاری و ایجاد مزاحمت برای حیوانات خبر داد و در عین حال خبر داد: فردی که اقدام به انتشار تصاویر سگ‌کشی و جریحه دار کردن افکار عمومی کرده بود به زودی دستگیر می‌شود.

 • تولید نفت عراق به 10 میلیون بشکه درروز می رسد

  عراق ایران را از بازار نفت بیرون می کند؟

  ساعت 24 _ شتاب سرمایه گذاری غولهای نفتی جهان درعراق دراین چند سال تازه سپری شده موجب شده است ظرفیت تولید این کشورتا 10 میلیون بشکه دررورز برسد و اگر تقاضای نفت درهمین اندازه ها باقی بماند این احتمال هست که ایران از بازار بیرون بماند.

 • قیمت طلا، سکه و ارز در روز چهارشنبه

  ساعت24-جدیدترین قیمت طلا، سکه و ارز در روز چهارشنبه ۳۰ مرداد ماه را در این خبر بخوانید.

 • صعود قیمت مرغ در بین کالاهای اساسی

  ساعت24-جدیدترین آمار وزارت صنعت، معدن و تجارت نشان می‌دهد که از بین ۹ کالای اساسی که تغییرات قیمت آن‌ها منتشر شده، قیمت شش کالای اساسی در تیرماه امسال نسبت به اردیبهشت‌ماه سال جاری کاهش داشته، اما قیمت گوشت مرغ با افزایش بیش از ۱۰ درصدی در تیرماه سال ۱۳۹۸ نسبت به ماه قبل از آن، بیش‌ترین افزایش قیمت را به خود اختصاص داده است.

 • نحوه پرداخت حقوق و مزایای کارکنان در سال جاری

  ساعت24-حقوق و مزایای کارکنان در سال جاری نیز به روال سال گذشته این‌گونه پرداخت می‌شود که حقوق و فوق العاده‌های مستمر با اعلام به خزانه‌داری مستقیم از دولت دریافت می‌کنند و پرداخت مزایا و فوق‌العاده‌های غیر مستمر طبق ضوابط بودجه و با توجه به اعتبار در اختیار دستگاه‌ اجرایی از سوی آن انجام می‌شود.

 • سکه و دلار با پول جدید چند؟

  ساعت24-با تقدیم لایحه حذف چهار صفر از پول ملی، "ریال پارسه" به عنوان پول خرد ایران مطرح شده است که با این حساب قیمت‌های فعلی در واحد پولی جدید به این صورت می‌شود که هر سکه بهار آزادی چهار میلیون و ۱۵۰ هزار تومانی ۴۱۵۰ تومان خوانده می‌شود یا هر دلار آمریکا که امروز ۱۱ هزار و ۷۰۰ تومان است در سیستم پولی جدید ۱۱ تومان و ۷۰ ریال پارسه یا ۱۱.۷ تومان خوانده می‌شود.

 • دلیل بازداشت مدیرعامل ایران‌خودرو؛ مالی یا ...؟!

  ساعت24-در چند هفته اخیر، صنعت خودرو روزهای پر فراز نشیبی را به خود دیده است. روزهایی که در نهایت به بازداشت، مسدود شدن حساب‌ها، ممنوع‌الخروجی و حتی تغییر مدیرعامل یکی از دو خودروسازان بزرگ منجر شد.

 • چگونه "مبارزه با فساد" ساختاری می‌شود؟

  ساعت24-"مبارزه با فساد" الگویی برای انجام اصلاحات اقتصادی است که دستگاه قضایی جدید هم این روزها آن را سرلوحه اقدامات خود قرار داده است با این حال یک اقتصاددان معتقد است که برخورد با علت‌ها و ریشه‌های بروز فساد بسیار مهمتر از برخورد با اشخاصی است که معلول ساختارهای فسادخیز به حساب می آیند.

 • روز سبز معاملات در بورس تهران

  ساعت24-امروز در بورس اوراق بهادار تهران و فرابورس ایران در مجموع قیمت ۴۴۶ سهم با رشد و ۸۴ سهم با افت روبرو شد؛ به این ترتیب شاخص بورس تهران توانست سقف کانال ۲۶۵ هزار واحدی را بشکند و وارد کانال ۲۶۶ هزار واحدی شود و باز هم رکوردی تازه به ثبت برساند.

 • ورود و خروج چه میزان طلا توسط مسافر مجاز است؟

  ساعت24-در این میان ورود زیورآلات ساخته شده از طلا، نقره و پلاتین همراه مسافر از قبیل: گردنبند، دستبند، گوشواره، انگشتری، النگو و ... برای مصارف شخصی به صورت واحد (از هر کدام یک عدد و در مورد گوشواره یک جفت و النگو شش عدد) در مجموع حداکثر تا میزان ۱۵۰ گرم مجاز بوده است.

 • آخرین نرخ‌ها از بازار ارز

  ساعت24-بازار ارز امروز هم درگیر نوسان نبود و قیمت‌ها تا حدودی از ثبات برخوردار بود، هر دلار در بازار تا ۱۱ هزار و ۷۰۰ تومان معامله شد که تفاوتی چندانی با قیمت صرافی‌های منتخب و بانک‌ها نداشت.

 • افزایش ۶۰ درصدی سرمایه‌گذاری خارجی

  ساعت24-جدیدترین آمار منتشر شده از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت نشان می‌دهد که در چهار ماهه نخست امسال نسبت به مدت مشابه در سال گذشته، تعداد طرح‌های صنعتی، معدنی و تجاری مصوب در هیئت سرمایه‌گذاری خارجی ثابت مانده اما حجم کل سرمایه‌گذاری خارجی ۶۰ درصد افزایش داشته است.

 • سه‌گانه قیمت‌شکن در بازار مسکن

  ساعت24-کاهش ماهیانه قیمت در مناطق میانی، افت ۷۸ درصدی معاملات و افزایش ۲۵ درصدی ساخت و ساز، چشم‌انداز امیدوارکننده‌ای را پیش روی بازار مسکن پایتخت قرار داده است.

 • چرا اتصال کارت سوخت به کارت بانکی اجرا نشد؟

  ساعت24-اتصال کارت سوخت به کارت بانکی که یکی از ثمرات دولت الکترونیکی بود و میلیاردها تومان صرفه‌جویی را در پی داشت، در حالی لغو شد که با وجود نارضایتی مردم و مسوولان فناوری اطلاعات، مشخص نیست چه کسی از لغو این پروژه بهره می‌برده است!؟

 • ترامپ بنز و بی‌ام‌و را هم تهدید کرد!

  ساعت 24-رئیس جمهور آمریکا گفت اروپایی ها هر چه را که آمریکا بخواهد در اختیارش خواهند گذاشت اگر کار به اعمال تعرفه بر خودروها بکشد.

 • نفتکش ایرانی در دریای سرخ دچار نقص فنی شد

  ساعت 24-یکی از کشتی های شرکت ملی نفتکش ایران در دریای سرخ دچار نقص فنی شد.

 • چشم انداز تیره و تار اقتصاد روسیه

  روسیه : نظامی گری در اوج ؛ اقتصاد درکف دره

  ساعت 24 -رهبری ولادیمیر پوتین که یک جاسوس ورزیده سازمان جاسوسی شوروی سابق بود روسیه را از مسیر توسعه اقتصادی دور کرد و این کشوررا باردیگر در دامان جنگ سرد انداخت تا مهارتهای پوتین آشکار شود. رهبر روسیه در دودهه گذشته با تکیه برنظامی گری و دوری از تعامل اقتصادی با جهان کشورش را در بدترین شرایط قراردهاده است. اکنون درحالی روسیه با اقتصاد ضعیف دست و پنجه نرم می کند که بیشترین هزینه برای تولید تسلیحات تازه را درد دستور کاردارد . استرتفور درگزارشی که از سوی دیپلماسی ایرانی به فارسی ترجمه شده تاکید دارد اقتصاد روسیه ناروشن و رشد اقتصادی این کشور همچنان ضعیف است.

 • کسی که روزی کمتر از 20 یورودرآمد دارد

  چه کسی در اروپای امروز فقیر محسوب می‌شود؟

  ساعت 24 -دنیای امروز از یک منظر ثروتمندتر از گذشته است و اروپا هم از آن مستثنی نیست. روزگاری آحاد مردم دنیا، به جز درصد بسیار اندکِ طبقه بالا و نخبگان، در شرایطی زندگی می کردند که طبق معیارهای امروز در طبقه بندی «فقر شدید» جای می گرفتند. امروزه این گروه که زمانی در فقر شدید جای داشتند در اقلیت هستند و روزبروز از شمارشان کاسته می شود.

(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s