• سود و زیان فعالیت های اقتصادی از پیروزی بایدن یا ترامپ

  سود و زیان فعالیت های اقتصادی از پیروزی بایدن یا ترامپ

  ساعت 24 - دونالد ترامپ یا جو بایدن؟ با نزدیک شدن زمان برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا، نبض اقتصاد آمریکا نامرتب می‌زند. صنایع نفت و داروسازی به پیروزی ترامپ امید بسته‌اند و تولیدکنندگان سلاح، برخلاف تصور، به پیروزی بایدن.

 • کاهش تقاضای نفت در سه‌ ماه پایانی ۲۰۲۰

  ساعت24-رویترز نوشت: مدیر مالی بی‌پی اعلام کرد: تقاضا برای نفت خام تاکنون در سه‌ ماه پایانی امسال بی‌تغییر و ضعیف بوده است.

 • ۷۰ هزار تن روغن در راه بازار

  ساعت24-معاون بازرگانی داخلی شرکت بازرگانی دولتی ایران گفت: در حال حاضر شرایط روغن خانوار و صنف و صنعت در تعادل قرار دارد و ۷۰ هزار تن از ذخایر برای خانوار در زنجیره تامین در حال توزیع است.

 • عقب‌گرد بورس به کانال یک میلیون و ۲۰۰ هزار واحد

  ساعت24-شاخص کل بورس امروز با بیش از ۱۳ هزار واحد کاهش به کانال یک میلیون و ۲۰۰ هزار واحد عقب‌گرد کرد.

 • چه مشاغلی در پساکرونا موفق خواهند بود؟

  ساعت24-بر اساس گزارش آینده مشاغل ۲۰۲۰(Future of Jobs Report ۲۰۲۰)، بیماری کووید-۱۹ آینده مشاغل را تسریع خواهد کرد و در آینده، مشاغلی ایجاد می‌شوند که نیاز به مهارت جدید و حمایت از کارکنان دارند.

 • سقوط ادامه دار بورس امروز هم ادامه داشت

  ساعت 24 - آقای فرهاد دژپسند درباره اینکه روزگار سهامداران بهتر خواهدشد و مژده و بشارت های وی به سهامداران گویا فایده ای ندارد و روند کاهنده بازار سهام وسقوط شاخص کل بورس ادامه دارد.

 • فاصله تورمی دهک‌ها در مهر ماه افزایش یافت

  ساعت24-مرکز آمار اعلام کرد: فاصله تورمی دهک‌ها در مهرماه به ٨.١ درصد رسید که نسبت به ماه قبل (٦.٥ درصد) ١.٦ واحد درصد افزایش داشته است.

 • دوازدهمین مرحله یارانه معیشتی دهم آبان واریز می شود

  ساعت 24-دوازدهمین مرحله یارانه معیشتی ساعت ۲۴ روز شنبه مورخ ۱۳۹۹/۸/۱۰ به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود.

 • عامل گرانی بلیت هواپیما به روایت شرکت‌های هواپیمایی | بلیت را از ایرلاین‌ها بخرید! | بلیت گران فروختند چه کنیم؟

  ساعت 24-دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی اعلام کرد: برخی اشتباهات و تخلفات از سوی سایت‌های فروش اینترنتی و چارترکننده‌ها باعث گرانی بلیت هواپیما شده است و ایرلاین‌ها تا کنون گرانفروشی نداشته‌اند.

 • تهیه طرح موقتی برای قیمت گذاری خودرو

  ساعت 24-دبیر انجمن صنایع همگن نیرومحرکه و قطعه‌سازان خودرو گفت: تاکنون هیچ طرحی برای قیمت گذاری خودرو تهیه نشده بلکه به دنبال تهیه یک طرح موقتی برای قیمت گذاری هستیم تا طرح مجلس نهایی شود.

 • "این مبالغ کفاف هزینه‌هایی که مردم متحمل می‌شوند، را نمی‌دهد"

  چند و چون یارانه ۱۲۰ هزار تومانی

  ساعت 24-علی قنبری کارشناس مسائل اقتصادی گفت: اینکه منتظر بمانیم تا جو بایدن به کاخ سفید راه پیدا کند، تا از طریق آن تحریم‌ها برداشته شود تا بتوان نفت فروحت و اوضاع اقتصاد را سروسان داد، تفکر درستی نیست، اگر بایدن هم انتخاب شود، باز هم دشمنی بین دو کشور پابرجا خواهد ماند و در کوتاه مدت نیز نباید انتظار داشت که اتفاق خاصی رخ دهد، این در حالیست که متاسفانه چیزهایی که در اختیار خودمان نیز بود را استفاده نکردیم، عدم تصویب FATF یکی از این اقداماتی بود که باعث خود تحریمی خودمان شد.

 • طرح رجیستری موبایل لغو می شود؟

  ساعت 24-یک کارشناس فناوری در حالی که از کارایی طرح رجیستری انتقاد می‌کند، مدیر روابط عمومی انجمن واردکنندگان موبایل معتقد است پیش از اجرای طرح رجیستری ۹۰ درصد از موبایل‌هایی که وارد کشور می‌شدند قاچاق بودند و بابت این موبایل‌ها هیچ‌گونه عوارض گمرکی پرداخت نمی‌کردند.

 • معاملات فردایی سم مهلک بازار ارز

  ساعت 24 - رئیس کل اسبق بانک مرکزی گفت: بانک مرکزی با تخصیص به موقع ارز به کالاهای ضروری و کنترل و نظارت مناسب، تولیدکنندگان و تامین‌کنندگان اقلام ضروری را از مراجعه به بازار آزاد بی‌میل خواهد کرد.

 • عملکرد ضعیف بانک مرکزی در شفاف سازی

  ساعت 24 - شناسایی صاحبان حساب های بانکی می‌تواند اثر قابل توجهی در رصد فعالیت های سوداگرانه داشته باشد اما علی رغم گذشت ۴ سال از ایجاد سامانه نهاب در سال گذشته، ۴۹ درصد اشخاص حقوقی پوشش داده شده است.

 • پرواز بیتکوین بر فراز دلار ادامه دارد

  ساعت 24 - سی ان بی سی خبرداد پول مجازی به نام بیت کوین در ادامه مسیر صعودی خود ۱۳ هزار و ۵۰۰ دلار را نیز پشت سر گذاشت.به نظر می رسد بیتکوین بار دیگر به روزهای اوج خود بازگشته است چرا که با صعود مجدد در آخرین دور از معاملات ارزهای دیجیتالی، بازدهی هفتگی محبوب ترین ارز دیجیتالی جهان به ۱۳.۶۲ درصد رسید. طی ۲۴ ساعت گذشته بیتکوین با ثبت صعود ۵.۵۵ درصدی به ۱۳ هزار و ۶۰۰.۷۳ دلار رسید.

 • سود و زیان فعالیت های اقتصادی از پیروزی بایدن یا ترامپ

  ساعت 24 - دونالد ترامپ یا جو بایدن؟ با نزدیک شدن زمان برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا، نبض اقتصاد آمریکا نامرتب می‌زند. صنایع نفت و داروسازی به پیروزی ترامپ امید بسته‌اند و تولیدکنندگان سلاح، برخلاف تصور، به پیروزی بایدن.

 • بورس ایران نتیجه انتخابات آمریکا را پیش خور کرده است

  ساعت 24 - در روزهای گذشته اخبار مثبتی در فضای بازار سرمایه منتشر شده است. با این حال بازار یا نسبت به آنها واکنشی نداشته یا واکنش معکوسی نشان داده است. از جمله این اخبار مثبت و مهم، انتشار گزارش‌ها و صورت‌های مالی شرکت‌ها در فصل تابستان بوده که بعضا حتی فراتر از انتظار کارشناسان ظاهر شده‌اند.

 • سازمان ملل: سرمایه‌گذاری مستقیم خارجی جهان نصف شد

  ساعت 24 - سازمان ملل اعلام کرد که سرمایه‌گذاری مستقیم خارجی در جهان در نیمه اول ۲۰۲۰ با سقوطی ۴۹ درصدی نسبت به سال گذشته همراه بوده است و با این روال در کل امسال ۴۰ درصد سقوط می‌کند.

 • صفحه اول روزنامه های سیاسی اقتصادی و اجتماعی سراسری کشور چاپ 7آبان

  ساعت24-صفحه نخست روزنامه های سیاسی اقتصادی و اجتماعی سراسری کشور چاپ چهارشنبه هفتم آبان که در دکه های روزنامه فروشی عرضه می شود.

 • افزایش ۲۱۲ درصدی قیمت فولاد عامل افزایش قیمت لوازم خانگی

  ساعت 24 - دبیر انجمن صنایع لوازم خانگی افزایش ۲۱۲ درصدی قیمت فولاد و افزایش متوسط ۱۵۰ درصدی نهاده های تولید را عامل افزایش قیمت لوازم خانگی بیان کرد.

 • یک جریانی 5سال است اتاق را تضعیف می کند

  ساعت 24 - حسن فروزان‌فرد، عضو هیات نمایندگان و رئیس کمیسیون «حمایت قضایی و مبارزه با فساد» اتاق بازرگانی تهران بر این عقیده است که از پنج سال گذشته تاکنون، جریانی در جهت تضعیف اتاق‌های بازرگانی برآمده است . مجموعه حاکمیت به‌رغم ادعایی که در زمینه همکاری با بخش خصوصی دارد، چندان مایل نیست اتاق بازرگانی در جایگاهی قرار گیرد که در مواقعی مانند امروز، منتقد بوده و پیگیر امور بخش خصوصی باشد.