• تولید سرانه 1399 کمتر از 1389

  نوبخت نتوانست درآمد نفت رااعلام کند

  تولید سرانه 1399 کمتر از 1389

  ساعت24-این روزها در حالی که نهاد دولت با بی پولی تاریخی و بیش از اندازه رو به رو است و مدیران ارشد دولت دیگر ناگزیرند دست کم برای نمایندگان مجلس قانونگذاری برخی از ارقام و اعداد ناامید کننده از سر ناچاری فاش می شود. محمد باقر نوبخت اما در باره اینکه امسال درآمد ارزی ایران از صادرات نفت وگاز چقد رخواهد بود ناتوان ماند وبیان آن را به یک نشست غیر علنی مشروط کرد.

 • صادرات کالای ایران به کشورهای دوردست در دوران کرونا

  ساعت24 -رئیس کمیسیون بهبود فضای کسب و کار اتاق تعاون معتقد است: در شرایطی که با بحران کرونا رو به رو هستیم نباید تنها بر صادارت کالا به کشورهای همسایه متمرکز شویم، بلکه باید توسعه بازاهای هدف صادراتی به مقصد کشورهای دور دست و دارای ظرفیتهای بالقوه را هم در دستور کار قرار دهیم.

 • موسسه بین المللی رتبه بندی اعتبار مالی فیچ پیش بینی کرد

  سقوط بیشتر اقتصاد جهان به ویژه اروپا

  ساعت 24 - موسسه بین المللی رتبه بندی اعتبار مالی فیچ ( Fitch ) در گزارشی تحت عنوان ‘’ چشم انداز وضعیت اقتصادی در جهان ‘’ به بررسی وضعیت اقتصادی جهان پرداخت و آخرین پیش بینی‌های خود در خصوص وضعیت اقتصادی کشورهای مختلف را مورد بازنگری قرار داد .این موسسه رشد اقتصادی جهان در سال جاری میلادی را 4.6 - درصد پیش بینی کرد و این در حالیست که قبلا پیش بینی رشد اقتصادی جهان را 3.9 - درصد اعلام کرده بود.

 • آب معدنی امسال گران نمی‌شود

  ساعت24 -دبیر انجمن تولیدکنندگان و صادرکنندگان آب‌های معدنی و آشامیدنی ایران اعلام کرد که قیمت آب معدنی امسال تغییر نمی‌کند.

 • ارزان فروشی دلار، رازی که باید فاش شود

  چرا مردم ایران "دلار باز" شدند ؟

  ساعت 24 - روزی که آقای هاشمی رفسنجانی دید نرخ هردلار در بازار آزاد ایران به 120 تومان رسیده است و با شتاب به سمت بالامی رود به جای ازاد سازی نرخ دلار و اجازه دادن به اینکه قیمت هر دلار تا یک جایی بال برود و خودش سرنگون شود اعضای دولت را جمع کرد تا در باره این معضل تصمیم گیری شود.

 • آنها که آدرس عوضی نیلی را می دادند جواب دهند

  نولیبرال پنهان در دولت داریم؟

  ساعت 24 - مسعود نیلی از میان اقتصاددانان هوادار اقتصاد رقابتی تنها فردی بود که به احتما ل بسیاربالا با اصرار اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهور در دوات حسن روحانی فعالیت می کرد. او با عنوان مشاور اقتصادی رییس جمهور یک دوره 4 ساله را در دولت اول روحانی حضور داشت و به ویژه دریک سال نخست تلاش قابل اعتنایی برای حمایت از دولت را نشان می داد .

 • روند تغییر دستمزد کارگران در ۸ سال گذشته

  ساعت 24 - بررسی حداقل دستمزد اعلام شده طی سال‌های ۹۱ تا ۹۸ نشان می‌دهد که تا قبل از سال ۱۳۹۳ افزایش حداقل دستمزد کمتر از نرخ تورم بوده و در سال ۱۳۹۷ نرخ تورم از افزایش حداقل مزد پیشی گرفته است.

 • دلیل گرانی مسکن از زبان وزیر راه

  ساعت 24 -وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه "نوسازی بافت‌های فرسوده تاثیری در کاهش قیمت مسکن ندارد" گفت: قیمت فعلی مسکن بیشتر متاثر از بازارهای موازی است تا بحث عرضه و تقاضا.

 • ماجرای یک میلیارد دلاری که به خودروسازان رسید

  ساعت 24 - در اوضاع و احوال این روزهای بازار خودرو و حواشی آن اعلام خبری مبنی بر اختصاص یک میلیارد دلار تسهیلات ارزی از محل صندوق توسعه ملی به خودروسازان موجب گمانه‌هایی شد از جمله اینکه این رقم سنگین به شرکت‌های بزرگ خودروسازی اختصاص اختصاص یافته است؛ در حالی که در اصل ماجرا این‌گونه نیست و این یک میلیارد دلار از دو سال گذشته و در راستای تقویت ناوگان حمل و نقل عمومی و برای خودروهای سنگین از منابع ذخائر ارزی تخصیص داده شده است.

 • حذف کارگزاران پرریسک از عاملیت فروش سهام عدالت

  ساعت 24 - بر اساس اعلام بورس اوراق بهادار تهران طبق مصوبه هیأت مدیره بورس اوراق بهادار تهران به تشخیص کمیته پایش ریسک بازار با عنوان کارگزاری پرریسک تشخیص داده شوند مجاز به ارائه خدمت به عنوان کارگزار عامل فروش در مورد مشمولان سهام عدالت نیستند.

 • وام ازدواج فرزندان بازنشستگان تا آخر خرداد واریز می‌شود

  ساعت 24 - معاون توسعه مدیریت و منابع صندوق بازنشستگی کشوری از واریز وام ازدواج فرزندان بازنشستگان تا آخر خرداد خبر داد.

 • آخرین آمار سفارش فروش سهام عدالت در بانک‌ها

  ساعت 24 - سخنگوی سهام عدالت گفت: حدود ۵۰۰ هزار سهامدار عدالت سفارش فروش سهام خود را در بانک‌ها به ثبت رسانده اند و به صورت تجمعی تاکنون حدود ۲۰۰ میلیارد تومان از سهام آن‌ها فروش رفته است.

 • کاهش شدید تقاضا برای خودرو در بازار

  ساعت24-رییس اتحادیه نمایشگاه‌داران و فروشندگان خودرو تهران با بیان اینکه روند کاهشی قیمت خودرو آغاز شده اما تقاضای واقعی برای خرید وجود ندارد، معتقد است که روند بازار خودرو کاملا وابسته به عرضه خودروسازان خواهد بود

 • خط ریلی شمال در دست مطالعه است

  ساعت24-رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: طرح خط و راه آهن ریلی در شمال کشور در دست مطالعه است.

 • اتاق بازرگانی ‌بین‌الملل پیشنهاد کرد

  راههای حمایت از کارگران و پیشه وران

 • اکبر ترکان وطرح یک تناقض

  باستی هیلزدرلواسان بسازیم یا دلارها به اسپانیا بروند؟

  ساعت 24 - اکبر ترکان از مدیران باسابقه در نظام جمهوری اسلامی ایران است و درهمه نهادهای مهم اقتصادی مثل وزارت صنایع ومعادن ، وزارت نفت ، وزارت راه و ترابری ، سازمان مناطق آزاد و حتی وزارت دفاع فعالیت داشته و سالهای طولانی نیز وزیر بوده است. او به هردلیل با نوعی مصونیت سیاسی انگار زندگی می کند و حرفهایی می زند که کمتر کسی بر زبان می آورد.

 • اعلام ساعت فروش سهام عدالت در بورس

  ساعت 24 -معاون بازار بورس اوراق بهادار تهران اعلام کرد: برای تعیین میانگین قیمت شرکت‌های موجود در سهام عدالت، معاملات این سهام بعد از ساعت معاملاتی بازار است.

 • افزایش ۱۵.۵ میلیونی قیمت اوراق مسکن در ۴۰ روز!

  ساعت24-قیمت اوراق مسکن از ابتدای اردیبهشت‌ تا کنون افزایش چشمگیری داشته است؛ به طوریکه زوجین تهرانی برای تهیه وام ۲۴۰ میلیونی مسکن و جعاله در ابتدای اردیبهشت‌ باید ۲۲ میلیون و ۷۵۲ هزار تومان پرداخت می‌کردند اما این قیمت درحال حاضر با افزایش ۱۵ میلیون و ۶۴۸ هزار تومانی، به ۳۸ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان رسیده است.

 • نرخ هر کیلو مرغ ۱۳ هزار تومان شد

  ساعت 24 -اسداله نژاد گفت: هم اکنون قیمت هر کیلو مرغ زنده ۸ هزار و ۵۰۰ تومان و مرغ گرم ۱۳ هزار تومان است.

 • پیش‌فروش متری مسکن در چه مرحله‌ای است؟

  ساعت 24 - مدیرکل دفتر اقتصاد مسکن از عملیاتی شدن ابزار پیش فروش متری مسکن و فروش نسیه مصالح ساختمانی خبر داد.

 • انبار خودروهای صفر در البرز شناسایی شد

  ساعت 24 -رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز از کشف ۲۹ خودرو بدون پلاک در انبار یک نمایشگاه و پارکینگ یک آپارتمان خبر داد.

s