• صفحه اول روزنامه های سیاسی اقتصادی و اجتماعی سراسری کشور چاپ 29 دی

  ساعت24-صفحه نخست روزنامه های سیاسی اقتصادی و اجتماعی سراسری کشور چاپ یکشنبه بیست و نهم دی که در مراکز فروش و دکه های روزنامه فروشی عرضه می شود.

 • برترین شهرهای جهان برای سفر و زندگی کدامند؟

  ساعت 24-براساس گزارشات بدست آمده، برترین شهرهای جهان توسط گروه مشاورین رزونانس برای چهارمین سال متوالی معرفی شدند.

 • صفحه اول روزنامه های ورزشی چاپ 28 دی

  ساعت24-صفحه نخست روزنامه های ورزشی سراسری کشور چاپ شنبه بیست و هشتم دی که در مراکز فروش و دکه های روزنامه فروشی عرضه می شود.

 • صفحه اول روزنامه های سیاسی اقتصادی و اجتماعی سراسری کشور چاپ 28 دی

  ساعت24-صفحه نخست روزنامه های سیاسی اقتصادی و اجتماعی سراسری کشور چاپ شنبه بیست و هشتم دی که در مراکز فروش و دکه های روزنامه فروشی عرضه می شود.

 • نفیس ترین خانه تهران کجاست؟

  ساعت24-براساس خبرهای واصله، خانه امام جمعه تهران از جذابیت های تاریخی بسیاری برخوردار بوده و به همین خاطر، بدان لقب نفیس ترین خانه تهران را داده اند.

 • صفحه اول روزنامه های سیاسی اقتصادی و اجتماعی سراسری کشور چاپ 26 دی

  ساعت24-صفحه نخست روزنامه های سیاسی اقتصادی و اجتماعی سراسری کشور چاپ پنجشنبه بیست و ششم دی که در مراکز فروش و دکه های روزنامه فروشی عرضه می شود.

 • به زیباترین مقاصد گردشگری زمستان سفر کنید!

  ساعت 24-در حالیکه کریسمس سفید می تواند جادویی باشد، هیچ چیز بهتر از رها شدن از ژاکت های زمستانی، پوشیدن لباس خنک در سردترین ماه های سال و سفر به بهترین مقاصد گردشگری زمستان نیست. از شن های سفید سواحل اقیانوس آرام جنوبی تا خط ساحلی خیره کننده اقیانوس هند، مکان های بسیار زیبایی برای دیدن وجود دارند که در ادامه این مطلب، قصد داریم به معرفی 10 مقصد از زیباترین مقاصد گردشگری زمستان برای فرار از سرمای هوای زمستان بپردازیم. پس، با ما همراه باشید.

 • صفحه اول روزنامه های سیاسی اقتصادی و اجتماعی سراسری کشور چاپ 25 دی

  ساعت24-صفحه نخست روزنامه های سیاسی اقتصادی و اجتماعی سراسری کشور چاپ چهارشنبه بیست و پنجم دی که در مراکز فروش و دکه های روزنامه فروشی عرضه می شود.

 • با باشکوه ترین آرامگاه های جهان آشنا شوید

  ساعت 24-شاید در ابتدا شنیدن نام آرامگاه به عنوان یک جاذبه توریستی کمی عجیب به نظر برسد، اما با کمی تامل به حتم همه ما برای دیدن آرامگاه های فراوانی به سفر رفته ایم یا از زیبایی ها و عجایب آرامگاه های گوناگونی در ایران و جهان شنیده ایم. این آرامگاه های عجیب و زیبا به دلایل مختلفی مشهور گشته اند، برخی به دلیل شهرت کسی که مدفون گشته و برخی دیگر به دلیل اتفاقات و روایت هایی که گرداگرد آن می چرخد. البته بیشتر باشکوه ترین آرامگاه های جهان دارای بناها، تاریخ یا سرگذشتی جالب هستند که آن ها را به اماکنی توریستی در جهان تبدیل کرده اند. در ادامه مطلب مقبره های جهان قصد داریم با تعدادی از زیباترین آرامگاه های جهان آشنا شویم.

 • صفحه اول روزنامه های سیاسی اقتصادی و اجتماعی سراسری کشور چاپ 24 دی

  ساعت24-صفحه نخست روزنامه های سیاسی اقتصادی و اجتماعی سراسری کشور چاپ سه شنبه بیست و چهارم دی که در مراکز فروش و دکه های روزنامه فروشی عرضه می شود.

 • کوچک ترین شهرهای آسیا را از نزدیک بشناسید

  ساعت 24-در میان شهرهای مشهور سراسر جهان، روستا و شهرهای کوچکی دیده می شوند که شاید زیباتر از هر جایی باشند که در تمام عمر خود دیده اید. اما، به دلیل تبلیغات اندک یا اطلاعات کم از دید گردشگران پنهان مانده اند. قاره آسیا با داشتن تمدنی قدیمی و داشتن معماری و ساختاری منحصر به فرد، دارای شهرهای بسیار زیبایی بوده که هر کدام جذابیت های خاص خود را دارند. این قاره با داشتن شهرهای مدرن باستانی، جزایر گوناگون دیدنی، طبیعت های متنوع از بعد آب و هوایی و گونه های گیاهی، ذائقه غذایی و فرهنگ های بسیار قدیمی دارای مناطقی است که هر کدام به تنهایی بیانگر شکوه و عظمت دوره ای خاص هستند.

 • انجمن صنفی دفاتر مسافرتی درخواست شرایط فورس ماژور کرد

  ساعت 24-انجمن صنفی دفاتر مسافرت هوایی و جهانگردی ایران به دنبال لغو پروازهای خارجی و تورهای گردشگری درخواست اعلام شرایط فورس ماژور از وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کرد.

 • صفحه اول روزنامه های سیاسی اقتصادی و اجتماعی سراسری کشور چاپ 23 دی

  ساعت24-صفحه نخست روزنامه های سیاسی اقتصادی و اجتماعی سراسری کشور چاپ دوشنبه بیست و سوم دی که در مراکز فروش و دکه های روزنامه فروشی عرضه می شود.

 • دانوشکودی؛ شهر ارواح در هند که توسط طوفان نابود شد

  ساعت 24-در میانه تنگه پالک Palk Strait که بین هند و سری لانکا واقع شده، جزیره ای باریک به نام پامبان Pamban قرار دارد که توسط یک پل راه آهن دو کیلومتری به قدمت صد سال به شبه جزیره هند متصل می گردد. شهر دانوشکودی Dhanushkodi در جنوب شرقی جزیره پامبان Pamban در گذشته یک شهر تجاری پر رونق بوده که با وجود بیش از 600 خانه، مدرسه، کلیسا، بیمارستان و یک ایستگاه راه آهن با بخش های دیگر جزیره رقابت می نمود. اما امروزه به یک ویرانه تبدیل شده و آن را شهر ارواح می نامند.

 • صفحه اول روزنامه های سیاسی اقتصادی و اجتماعی سراسری کشور چاپ 22 دی

  ساعت24-صفحه نخست روزنامه های سیاسی اقتصادی و اجتماعی سراسری کشور چاپ یکشنبه بیست و دو دی که در مراکز فروش و دکه های روزنامه فروشی عرضه می شود.

 • (تصاویر) اژدهای چاملون ، بازی ببر با تولیه ایمپالای قربانی ، گل بدبوی زافلزیا و..... در عکس های خبری روز

  ساعت24- در عکس های خبری روز تصاویر و عکس هایی از اژدهای چاملون ، بازی ببر با تولیه ایمپالای قربانی ، گل بدبوی زافلزیا و دیگر عکس ها و تصاویر دیدنی را باهم می بینیم.

 • بندر انزلی ، آشنایی با جاهای دیدنی بندر انزلی

  ساعت 24-بندر انزلی دارای اولین و بزرگ ترین ایستگاه آبی ایران به نام کاسپین از ابتدا تاکنون بوده و آن در قسمت جنوبی ساحل دریای خزر واقع شده است که در کنار تمام ارزش های استراتژیکی و اقتصادی خود، به عنوان یکی از اصلی ترین قطب های گردشگری و توریستی کشور و همچنین وزرش پرور ایرانی نیز از آن یاد می شود؛ مردم انزلی به زبان گیلکی صحبت می کنند و آنقدر مهمان نواز هستند که اگر روزی به عنوان یک مسافر به این نقطه جذاب توریستی سفر کردید، قطعا چند روزی را مجبور به اقامت در هتل و مهمانخانه های موجود در این منطقه خواهید شد!

 • صفحه اول روزنامه های سیاسی اقتصادی و اجتماعی سراسری کشور چاپ 21 دی

  ساعت24-صفحه نخست روزنامه های سیاسی اقتصادی و اجتماعی سراسری کشور چاپ شنبه بیست و یک دی که در مراکز فروش و دکه های روزنامه فروشی عرضه می شود.

 • صفحه اول روزنامه های سیاسی اقتصادی و اجتماعی سراسری کشور چاپ 19 دی

  ساعت24-صفحه نخست روزنامه های سیاسی اقتصادی و اجتماعی سراسری کشور چاپ پنجشنبه نوزدهم دی که در مراکز فروش و دکه های روزنامه فروشی عرضه می شود.

 • مردم "سلماس" ۹۰۰۰ سال قبل کشاورز بوده‌اند

  ساعت24-«گمانه‌زنی‌ها به منظور تعیین عرصه و پیشنهاد حریم تپه اهرنجان شهر سلماس از نخستین و مهمترین استقرارگاه‌های بشری در هزاره هفتم قبل از میلاد در شمال غرب ایران نشان داد ساکنان این محوطه کشاورز و دامدار بوده‌اند.»

(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s