سه‌شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۴ - ۱۴:۵۶

جزییات بیمه حوادث و درمان دانش آموزان و فرهنگیان اعلام شد

*5

ساعت 24-رییس اداره اطلاع رسانی آموزش و پرورش از آخرین جزییات بیمه حوادث و درمان دانش آموزان و فرهنگیان در سال تحصیلی ۹۴-۹۵ خبر داد.

مسعود ثقفی رییس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران گفت: هزینه‌های پزشکی ناشی از حوادث مشمول بیمه در طول شبانه روز در داخل و خارج از کشور باتوجه به جزییات بیمه حوادث و درمان دانش آموزان و فرهنگیان تحت پوشش قرار می‌گیرد.

 

وی با اشاره به جزئیات بیمه حوادث و درمان دانش‌آموزان و فرهنگیان در سال تحصیلی ۹۴-۹۵ اظهار داشت: ‌ تمام دانش‌آموزان مدارس دولتی و غیردولتی در تمام مقاطع تحصیلی، ‌ هنرجویان هنرستان‌ها، دانشجویان مراکز تربیت معلم، ‌نوباوگان مهدهای کودک و مراکز پیش دبستانی، ‌ آموزشیاران و سوادآموزان نهضت سوادآموزی، ‌دانش‌آموزان مدارس شبانه و آموزش از راه دور و کارکنان آموزش و پرورش و افراد تحت تکفل آن‌ها در این طرح بیمه می‌شوند. 

 

ثقفی ادامه داد: میزان تعهدات سالانه بیمه، نحوه اعلام خسارت و مدارک لازم برای پرداخت خسارت در سایت آموزش و پرورش شهر تهران بخش بیمه حوادث و درمان دانش آموزان و فرهنگیان قابل مشاهده است. 

 

رییس اداره اطلاع رسانی آموزش و پرورش شهر تهران در پایان خاطر نشان کرد: در این طرح هزینه‌های پزشکی ناشی از حوادث مشمول بیمه در طول شبانه روز در داخل و خارج از کشور، ‌ اعمال جراحی مستلزم بستری شدن در بیمارستان‌ها، هزینه خرید و پیوند کلیه و مسیولیت مدیران و عوامل آموزش و پرورش برعهده بیمه است، همچنین بیمه شدگان در قبال فوت و نقص عضو یا از کارافتادگی جزئی و کلی دائم در اثر حوادث تحت پوشش هستند.

باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s