رفتن به محتوا

اخبار سیاسی

 • خبرنگار وال استریت ژورنال مدعی شد: آن مقام آژانس بین‌المللی انرژی اتمی‌که در ژانویه گذشته تولید 83.7 درصد که نزدیک به درجه غنی‌سازی برای تولید تسلیحات بود را کشف کرد و برای پیگیری آن بازگشت، یک بازرس روسی بود.


 • بهشت و جهنم ساخته بهادری‌جهرمی

  ساعت 24 - وظیفه سخنگوی دولت‌ها چیست و تا کجا باید در ارائه اطلاعات پیش بروند؟ این یک مساله فرموله‌شده نیست و به مناسبات دولت‌ها با شهروندان و رسانه‌های آزاد و نترس و نیز مناسبات درون دولت‌ها بستگی دارد.


 • نوبت ژاپنی ها برای میانجی گری در برجام رسید

  ساعت 24 - برجام را می‌توان مارکوپولویی دانست که در جهان سفر می‌کند و ایران و آمریکا را در جاهای گوناگون بر سر میز مذاکرات غیر‌مستقیم می‌کشاند. پس از دوحه‌، عمان‌، وین و چند شهر دیگر که در این سال‌ها میزبان برجام بوده‌اند، خبرها نشان می‌دهد که‌این‌بار کشور ژاپن میزبان برجام خواهد شد.


 • ساعت 24 - در خجسته سالروز ولادت با سعادت حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی(ص) و حضرت امام جعفر صادق(ع)، رهبر انقلاب اسلامی‌در دیدار مسئولان نظام، سفرای کشورهای اسلامی، مهمانان کنفرانس وحدت و جمعی از قشرهای مختلف مردم، احساس خطر قدرت‌های زورگو از تعالیم قرآن کریم را علت طراحی‌های آن‌ها برای اهانت به‌این کتاب الهی خواندند و با تاکید بر اینکه راه مقابله با دخالت آمریکا و قدرت‌های زورگو، اتحاد کشورهای اسلامی و اتخاذ خط مشی واحد در مسائل اساسی است، گفتند:


 • بازی های سیاسی عربستان با ایران

  ساعت 24 - تازه ترین بازی سیاسی عربستان با ایران در زمین فوتبال رقم خورد. تیم فوتبال باشگاه الاتحاد عربستان که در چارچوب بازی‌های جام باشگاه‌های آسیا به اصفهان رفته بود حاضر نشد بازی کند و به دلایلی غیر فنی وغیر ورزشی زمین را ترک کرد.


 • با اقتصاد ضعیف نمی توان کشوری قوی بود

  ساعت 24 - مدیران و گرگردانندگان نهادهای حاکمیتی و نیز پیوند خوردگان سیاسی با آن‌ها باوردارند ایران یک قدرت بزرگ منطقه‌ای است و دنیا نمی تواند بدون درنظر گرفتن نقش ایران مسایل را حل کند. این ادعا در قبرابر دیگر دیدگاه سیاسی قرار می گیرد که باور دارد نقش ایران در معادلات منطقه‌ای و جهانی تضعیف شده است و ایران دیگر آن اهمیت پیشین را به مرور از دست داه است.


 • ساعت 24 - جلسه رسیدگی به پرونده سپیده رشنو در حالی برگزار شد که متهم در دادگاه حضور پیدا نکرد.


 • ساعت 24-نشست خبری سخنگوی وزارت خارجه طرح اخیر سلطان عمان را ابتکار عملی برای نزدیک کردن دیدگاه‌های طرفین برجام دانست و گفت: این ابتکار عمل نه یک توافق جدید و نه یک طرح جدید است.


 • فلسفه ندیدن بخش خصوصی

  ساعت 24 -دولت سیزدهم لایحه برنامه هفتم را تدوین و به مجلس ارائه کرده است. کمیسیون تلفیق نیز درحال پالایش آن برای ارائه به صحن علنی مجلس است. آیا می‌دانید نماینده بخش خصوصی در فرآیند تهیه لایحه و پالایش لایحه کیست و از کدام نهاد معرفی شده است؟


تازه‌ترین خبرها