رفتن به محتوا

اخبار هنری

 • ساعت24-فیلم بی‌مادر با قصه‌ای هر چند تکراری اما خوب به میدان آمده ولی سردرگم است، موضع مشخصی نسبت به کادر درمان ندارد، از یک‌سو آنان را دلسوز بیمار نشان می‌دهد و در سوی دیگر همچون گرگی که در طمع قربانی است، در حفظ تعادل آشفته است، سردی یک رابطه را میان کاراکترهایی نامتعارف به تصویر می‌کشد، کارما را مامور زندگی آنان کرده که در هر ثانیه با آنالیز رفتار و سخنان‌شان پاسخ بگیرند. سی ثانیه ابتدایی به سرعت مخاطب را جذب می‌کند، ریتم فیلم خوب است.


 • رسانه ملی راهی ندارد جز اینکه ملی شود

  ساعت24-10 سال از ساخت سریال «سرزمین کهن» به کارگردانی کمال تبریزی می‌گذرد. 24 دی‌ماه سال ۹۲ اولین قسمت این مجموعه روی آنتن شبکه سه سیما رفت. سریالی که روایتگر وقایع سیاسی ایران از سال ۱۳۲۰ تا انقلاب اسلامی‌در بستر زندگی یک پسربچه است.


 • تلویزیون امروز و فردا چه فیلم‌هایی دارد؟

  ساعت24-تلویزیون برای پنجشنبه و جمعه‌این هفته، ۶ و ۷ مهرماه ۳۶ فیلم سینمایی و تلویزیونی پخش می‌کند.


 • ساعت24-وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: برای برگزاری کنسرت در هیچ استانی مشکل نداریم.


 • «نگهبان شب» فاقد معیارهای موفقیت در اسکار!

  ساعت24-انتخاب فیلم «نگهبان شب» به کارگردانی سیدرضا میرکریمی‌به عنوان نماینده سینمای ایران در اسکار پرسش‌ها و حواشی زیادی را در رسانه‌ها و فضای مجازی به وجود آورد، عده‌ای با طرح این پرسش که فیلم «نگهبان شب» که حتی یک حضور بین‌المللی نداشته پس براساس چه ویژگی به اسکار معرفی شده؟ به انتخاب این فیلم ایراد گرفتند و برخی هم نظرشان بر این بود که اساسا فیلم کیفیت مناسب جهانی ندارد و از نظر سینمایی فاقد اعتبار جهانی است


 • ساعت24-بر اساس آنچه هم‌اکنون در سایت تلوبیون قابل مشاهده است، سریال «سرزمین کهن» با عنوان «سرزمین مادری» از روز جمعه (۱۴ مهر) در جدول پخش شبکه سه قرار می‌گیرد.


 • رقابت نابرابر تولید و اکران

  ساعت24- طبیعی است که چرخه تولید آثار سینمایی در نبود سیستم درست اکران، به سرانجام نمی‌رسد. گستره پخش آثار سینمایی و توفیق در جذب مخاطب تا میزان زیادی به وضعیت سینماها و سالن‌های نمایش و پراکندگی آن‌ها بستگی دارد. فرایند گسترش سالن‌سازی در سینمای ایران که با بازسازی سینماهای فرسوده و سالن‌سازی برای شهرهای کم‌برخوردار در دهه 90 آغاز شد، بر میزان مخاطبان، تعداد فیلم‌های اکران‌شده و حتی افزایش سرگروه‌های سینمایی تاثیر چشمگیری داشت


 • ساعت24-صرف نظر از فضای آموزشی؛ «خوابگاه»، «تغذیه» و «وام‌های دانشجویی» جزو مسائل صنفی دانشجویان هستند که بر زیست دانشجویی اثر می‌گذارند. از همین رو با توجه به اهمیت این مسائل، این انتظار وجود دارد که‌این مولفه‌ها با کیفیت بالا در اختیار دانشجویان قرار گیرند.


 • ساعت24-کیهان به نقل از حبیب ایل‌بیگی معاون ارزشیابی و نظارت سازمان سینمایی نوشت: برای پیگیری مورد آقای جعفر پناهی در روزهای برگزاری جشنواره فیلم فجر به زندان رفتم تا ایشان به مرخصی بیاید، علاقه‌مند نبودند، تلفنی با ایشان در زندان صحبت کردم، حاضر نشدند به دفتری که بودم بیایند. اطرافیان ایشان دوست داشتند او در زندان بماند، چون منافع بیشتری برای عده‌ای داشت اما گفت‌وگوها نتیجه داد و ایشان از زندان بیرون آمدند و مشکلات‌شان حل شد.


تازه‌ترین خبرها