رفتن به محتوا

اخبار هنری

 • ساعت24-وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: برای برگزاری کنسرت در هیچ استانی مشکل نداریم.


 • «نگهبان شب» فاقد معیارهای موفقیت در اسکار!

  ساعت24-انتخاب فیلم «نگهبان شب» به کارگردانی سیدرضا میرکریمی‌به عنوان نماینده سینمای ایران در اسکار پرسش‌ها و حواشی زیادی را در رسانه‌ها و فضای مجازی به وجود آورد، عده‌ای با طرح این پرسش که فیلم «نگهبان شب» که حتی یک حضور بین‌المللی نداشته پس براساس چه ویژگی به اسکار معرفی شده؟ به انتخاب این فیلم ایراد گرفتند و برخی هم نظرشان بر این بود که اساسا فیلم کیفیت مناسب جهانی ندارد و از نظر سینمایی فاقد اعتبار جهانی است


 • ساعت24-بر اساس آنچه هم‌اکنون در سایت تلوبیون قابل مشاهده است، سریال «سرزمین کهن» با عنوان «سرزمین مادری» از روز جمعه (۱۴ مهر) در جدول پخش شبکه سه قرار می‌گیرد.


 • رقابت نابرابر تولید و اکران

  ساعت24- طبیعی است که چرخه تولید آثار سینمایی در نبود سیستم درست اکران، به سرانجام نمی‌رسد. گستره پخش آثار سینمایی و توفیق در جذب مخاطب تا میزان زیادی به وضعیت سینماها و سالن‌های نمایش و پراکندگی آن‌ها بستگی دارد. فرایند گسترش سالن‌سازی در سینمای ایران که با بازسازی سینماهای فرسوده و سالن‌سازی برای شهرهای کم‌برخوردار در دهه 90 آغاز شد، بر میزان مخاطبان، تعداد فیلم‌های اکران‌شده و حتی افزایش سرگروه‌های سینمایی تاثیر چشمگیری داشت


 • ساعت24-صرف نظر از فضای آموزشی؛ «خوابگاه»، «تغذیه» و «وام‌های دانشجویی» جزو مسائل صنفی دانشجویان هستند که بر زیست دانشجویی اثر می‌گذارند. از همین رو با توجه به اهمیت این مسائل، این انتظار وجود دارد که‌این مولفه‌ها با کیفیت بالا در اختیار دانشجویان قرار گیرند.


 • ساعت24-کیهان به نقل از حبیب ایل‌بیگی معاون ارزشیابی و نظارت سازمان سینمایی نوشت: برای پیگیری مورد آقای جعفر پناهی در روزهای برگزاری جشنواره فیلم فجر به زندان رفتم تا ایشان به مرخصی بیاید، علاقه‌مند نبودند، تلفنی با ایشان در زندان صحبت کردم، حاضر نشدند به دفتری که بودم بیایند. اطرافیان ایشان دوست داشتند او در زندان بماند، چون منافع بیشتری برای عده‌ای داشت اما گفت‌وگوها نتیجه داد و ایشان از زندان بیرون آمدند و مشکلات‌شان حل شد.


 • ترس از بودن!/درباره فیلم بیو می‌ترسد، Beau Is Afraid ساخته آری‌آستر 2023

  ساعت24-زندگی حس‌های متنوعی در وجود انسان نهادینه و در تاروپود شخصیتش شکل می‌دهد که اگر به‌صورت تصاویر در مقابل چشم‌هایش قرار بگیرد، قطعاً فروپاشی آنی را برایش رقم خواهد زد. همین ارتباط ساده‌ای که سال‌ها انسان با والدینش داشته و وقتی پا به سن می‌گذارد و یک خودآگاهی غیر کودکانه را تجربه می‌کند، به‌تدریج در تیررس حملات احساسی قرار می‌گیرد که دیگر تکان دادن سر یا فشار روی قسمتی از بافت بدن، منجر به بیرون رفتن از ذهن یا التیام آن نمی‌شود.


 • ساعت24-روزیاتو نوشت: ایلان ماسک پس از جدایی امبر هرد از جانی دپ به مدت ۱۸ ماه با بازیگر فیلم «آکوامن» در رابطه بود. ماسک در بیوگرافی جدید خود به قلم والتر ایزاکسون، رابطه عاشقانه کوتاه مدت خود با امبر هرد را «دردناک و جنون آمیز» توصیف کرده است.


 • تلویزیون آخر هفته چه فیلم هایی پخش می‌کند؟

  ساعت24-تلویزیون برای امروز و فردا، ۳۰ و ۳۱ شهریور ماه ۳۶ فیلم سینمایی و تلویزیونی آماده پخش کرده است.به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، «دره روشنایی»، «لیلی با من است»، «مقاومت»، «نوروز»، «وِل وِله»، «سرو زیر آب»، «هشدار قرمز»، «پرواز در شب»، «محافظ یک آدمکش»، «آخرین نگهبان»، «آبادان یازده ۶۰»، «ماشین‌ها ۲»، «دایناسوری از اقیانوس»، «آن که دریا می‌رود»، «از تاریکی نترس»، «بازگشت به آینده ۲»، «تاریخ شخصی دیوید کاپرفیلد»، «فرودگاه ۷۷»، «زندگی الکتریکی لوییز وین»، «هوشیاری موقت»، «بازگشت به آینده ۳»، «پروژه آدام»، «دیگران»....


تازه‌ترین خبرها