رفتن به محتوا
سام سرویس
کد خبر 188

قاچاق شیشه به شمال کشور با پیک موتوری!

سایت تحلیلی خبری ساعت 24- به نقل از پایگاه خبری پلیس، در پی دریافت گزارش و شکایات مردمی مبنی بر اینکه فرد و یا افرادی ضمن تحوبل بسته های مشکوک کارتن به انبار شرکت های تعاونی مسافربری تحت پوشش پیک موتوری اقدام به قاچاق مواد مخدر و مشروبات الکلی می کنند، پرونده ای در این رابطه تشکیل و به صورت ویژه در دستور کار ماموران کلانتری 209 پایانه غرب قرار گرفت.

با پیگیریهای ماموران پلیس، قاچاقچی حرفه ای پایتخت که تحت پوشش پیک موتوری اقدام به انتقال مواد مخدر از طریق شرکت های تعاونی مسافربری پایانه غرب به شهر های شمالی کشور می کرد، از سوی پلیس تهران بزرگ دستگیر شد. سرگرد محمود مالمیر رییس کلانتری ۲۰۹ پایانه غرب در تشریح جزییات این خبر گفت: به دنبال این موضوع آموزش های لازم در خصوص ارسال و دریافت مواد مخدر و مشروبات الکلی در قالب بسته بندی های کارتنی به مسوولان انبار و شرکت های مسافربری ارایه و تحقیقات پلیسی از سر گرفته شد.

وی افزود: تحقیقات ادامه یافت تا اینکه در ساعت ۱۸ و ۳۰ دقیقه، دوازدهم مرداد ماه بر حسب اعلام کارکنان یکی از شرکت های مسافربری مبنی بر کشف یک بسته مشکوک به مواد مخدر، ماموران این کلانتری بلافاصله در محل حاضر و به بررسی موضوع پرداختند.

رییس کلانتری ۲۰۹ پایانه غرب گفت: این بررسی های پلیسی حکایت از آن داشت که فردی به هویت ˈارسلانˈ با مراجعه به انبار تعاونی، یک بسته را جهت ارسال به شهرستان رشت تحویل داده که روی بسته شماره موبایل فرد گیرنده و فرستنده درج شده است.

این مقام مسوول انتظامی افزود: از آنجایی که بسته مشکوک به نظر می رسید ماموران اقدام به بازگشایی آن کرده و موفق شدند یک عدد ظرف پلاستیکی حاوی مقدار ۲۰۰ گرم مواد مخدر از نوع شیشه که به صورت ماهرانه جاسازی شده بود را کشف کنند.

سرگرد مالمیر تاکید کرد: ماموران با تحقیقات پلیسی و با شگردی خاص موفق شدند فرستنده بسته را به ترمینال کشانده و او را در اقدامی غافلگیرانه دستگیر و به کلانتری انتقال دهند.

وی افزود: در کلانتری مشخص شد که ارسلان (فرستنده بسته مشکوک) تحت پوشش پیک موتوری مواد مخدر را از این طریق به استان های شمالی کشور منتقل می کرده و در آنجا به فروش می رسانده است.

گفتنی است، در این رابطه پرونده ای تشکیل و متهم جهت بررسی بیشتر و کشف سایر جرایم به اداره مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ منتقل شد.
نظرات کاربران
نظر شما

ساعت 24 از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

تیتر داغ
تازه‌ترین خبرها