کد خبر 215856
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۳۹۵ - ۰۷:۴۱
واکنش شهرداری‌فومن به کتک‌خوردن زن دست‌فروش توسط مامور شهرداری

ساعت24- روز گذشته فیلم کوتاهی از درگیری مامور سد معبر شهرداری فومن با یک بانوی دستفروش در فضای مجازی منتشر شد که واکنش های بسیاری در پی داشت. در همین راستا روابط عمومی شهرداری فومن توضیحاتی منتشر کرده است.

 در این توضیحات که در پایگاه اطلاع رسانی شهرداری فومن منتشر شده،‌ آمده است؛

«برخود فرض می دانیم در راستای اطلاع رسانی شفاف و دقیق در خصوص فیلم منتشر شده در فضای مجازی در رابطه با برخورد فیزیکی یکی عوامل سد معبر شهرداری فومن با خانم سد معبر کننده توضیحاتی را ارایه کنیم :

1- شهرداری ضمن محکوم کردن اقدام یکی از عوامل سد معبر طی برگزاری جلسه فوری در مورد بررسی اتفاق رخ داده در محل شهرداری تشکیل و مقرر کرد نسبت به برخود انضباطی شامل تعلیق فرد خاطی تا مشخص شدن کلیات ماجرا و همچنین دلجویی و تفقد از فرد سد معبر کرده به خاطر نحوه برخورد عوامل سد معبردر اسرع وقت اقدامات مناسب را معمول دارد.

2- شهرداری در راستای سامان بخشی به دست فروشان سطح شهر مدت ها ضمن اخطار به کلیه دست فروشان از آنها تقاضا کرده است جهت کسب و کار در پیاده‌روه ها تجمع نکرده و به بازارچه سردارجنگل و یا بازار روز واقع در خیابان شهید شکوری مراجعه کنند. بیشتر دست فروشان ضمن رعایت قانون با عوامل شهرداری همکاری کرده ولی شخص مورد نظر به اخطارها توجه نکرده و در طول این مدت همچنان در مکان فوق در پیاده رو حضور داشته و ضمن ایجاد سد معبر باعث دلخوری مغازه داران و سایرکسبه گردیده و با ذکراین مطلب که چرا شهرداری در برخورد با دست فروشان سلیقه ای عمل می کند گلایه خود را ابراز می کردند .

3- فیلم مورد نظرتنها قسمتی از اتفاقات رخ داده بوده و به گواه شاهدان حاضر در صحنه در ابتدای تذکر به انها برای جمع اوری وسایل از پیاده رو شخص مورد نظر و فرزند ایشان اقدام به بکار بردن الفاظ زشت و رکیک به عوامل سد معبر نموده و فرزند ایشان علاوه بر فحاشی و هتک حرمت به مامور سد معبر با صندلی پلاستیکی اقدام به ضرب و جرح کرده است که در ادامه فیلم نیز همانطور که به صداها توجه کنید کلمات نامناسبی از طرف آنها بیان می شود و یکی عوامل سد معبر متاسفانه کنترل خود را از دست داده و اقدام به این عمل زشت کرده است.

شهرداری فومن ضمن عذرخواهی مجدد از خانم مورد نظر(سد معبر کننده) در راستای اجرای قانون و نظم دهی به وضعیت دست فروشان و کمک به روان سازی ترافیک و بهبود سیمای شهری تاکید داشته و ضمن پرهیز از هرگونه درگیری لفظی و فیزیکی به فعالیت ها و اقدامات قانونی خود ادامه می دهد.

روابط عمومی شهرداری فومن»

همچنین در راستای انتشار خبر در رسانه های جمعی، فضای مجازی، سایتهای خبری، خبرگزاریها و صداو سیما نسبت به موضوع برخورد سد معبر شهرداری فومن عباسقلی‌زاده، شهردار فومن هم با صدور بیانیه ای این اقدام زشت و زننده کارمند سد معبر شهرداری فومن را محکوم و از مردم و پیرزن عذرخواهی کرد.

خبرآنلاین

کد خبر 215856

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.