کد خبر 217392
تاریخ انتشار: ۳ آذر ۱۳۹۵ - ۲۲:۰۲

ساعت 24- سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از نجات 16 تن از ساکنان یک برج مسکونی در بزرگراه اشرفی اصفهانی خبر داد.

سید جلال ملکی در این‌باره گفت: وقوع حادثه حریق در یک مجتمع مسکونی 12 طبقه در ساعت 15:39 امروز چهارشنبه به سامانه 125 اطلاع‌ داده شد و در پی آن ستاد فرماندهی، آتش‌نشانان چهار ایستگاه را به همراه دو دستگاه نردبام و تشک نجات به محل حادثه واقع در بزرگراه اشرفی اصفهانی، بالاتر از حکیم اعزام کرد.

وی با اشاره به حضور عوامل آتش‌نشانی در محل حادثه اظهارکرد: پس از حضور آتش‌نشانان در محل حادثه مشاهده شد که حریق در یک مجتمع مسکونی 12 طبقه رخ داده و کانون آن هم واحدی 100 متری در طبقه اول این مجتمع مسکونی بوده است.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران با اشاره به عملیات آتش‌نشانان در محل حادثه گفت: آتش‌نشانان بلافاصله با تقسیم شدن به دو گروه عملیات خود برای نجات و اطفای حریق را آغاز کرده و یک گروه از آتش‌نشانان همزمان با مراجعه به طبقات، 16 تن از ساکنان را که در میان دود و آتش محبوس شده بودند خارج کرده و محل امن انتقال دادند که از این میان پنج زن به دلیل دودگرفتگی شدید به عوامل اورژانس تحویل داده شدند.

ملکی ادامه داد: گروهی دیگر از آتش‌نشانان نیز اقدام به اطفای حریق کرده و پس از ایمن‌سازی محل در ساعت 17:11 به عملیات خود خاتمه دادند.

به گفته وی علت این حادثه از سوی کارشناسان آتش‌نشانی در دست بررسی است.

ایسنا

کد خبر 217392

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.