تذکر کارشناس هواشناسی به مجری تلویزیون بخاطر رفتار عصبانی اش روی آنتن زنده

ساعت24- قطع شدن موقت گاز و برق در بعضی نقاط استان مازندران در اثر بارش برف و سرمای بی سابقه، دستمایه‌ای برای تلویزیون شد تا به دولت یازدهم بتازد.

  در برنامه خبر ساعت 21 شب جمعه مجری شبکه یک سیما بعد از مصاحبه با مدیرکل گاز استان مازندران، علیرغم توضیحات روشن مدیرکل، بعد از آنکه آقای مجری نتوانست مچ گیری کند با عصبانیت خطاب به مدیر کل گاز گفت: «قضاوت با مردم». این برخورد بقدری زشت بود که حتی کارشناس هواشناسی در همان برنامه به مجری تذکر داد.


مسئولان رسانه ملی خوب است برای مجریان ضوابطی در نظر بگیرند که رعایت آنها موجب حفاظت از اعتبار این رسانه و مانع غلطیدن آن به دامن جناح‌های سیاسی شود.

جمهوری اسلامی

کد خبر 217790

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • رضا خزایی GB ۰۵:۴۹ - ۱۳۹۵/۰۹/۰۷
    0 0
    جمله پایانی مجری خبر، آقای حیاتی این بود: تشکر میکنم از شما آقای مومنی مدیر شرگت گاز ملی ایران...... کارشناس هواشناسی که که آقای ضرابی بود، که در صحبتهایش به چنین موردی اشاره نکرد. با توجه به این توضیح، موضوع از دو حال خارج نیست. 1- زمان و شبکه مورد نظر را اشتباه درج کردید. 2- خبر کذب است و منتشر کننده خبر کذب اعتبار "ساعت24" را خدشه دار کرده. لازم به توضیح اینکه قطع آب و برق و گاز و حتی در برخی مناطق، قطع ارتباطات، بیشتر جنبه سوءمدیریتی دارد تا فنی. ربطی به این دولت و آن دولت هم ندارد. چون حدود 38 سال است که مردم مازندران از این سوءمدیریت رنج میبرند.