جمعه ۲۶ آذر ۱۳۹۵ - ۱۶:۰۳

گزینه نهایی حزب مؤتلفه برای انتخابات ریاست جمهوری ۹۶

مصطفی میرسلیم

ساعت 24- گزینه نهایی حزب مؤتلفه برای انتخابات ریاست جمهوری ۹۶ رونمایی شد.

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی، از «میرسلیم» به عنوان گزینه پیشنهادی این حزب برای انتخابات ریاست جمهوری نام برد.

حمیدرضا ترقی از به پایان رسیدن تصمیمات این حزب در خصوص گزینه پیشنهادی انتخابات سال آینده خبر داد و با بیان اینکه این بحث‌ها تنها در داخل حزب انجام شده و هنوز به اطلاع ائتلاف اصولگرایان نرسیده است، گفت: در داخل حزب مؤتلفه به تصمیم نهایی در خصوص کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم رسیده‌ایم.

این عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی با تاکید بر اینکه "تنها نیازمند این هستیم که مشورت‌هایی با ائتلاف اصولگرایان انجام شود"، زمان ارائه پیشنهاد این حزب را اوایل دی‌ماه اعلام کرد.

ترقی درباره انتخاب گزینه نهایی این حزب از میان افرادی همچون اسدالله بادامچیان، حسن غفوری‌فرد و مصطفی میرسلیم که چند هفته‌ای از رسانه‌ای شدن نام آنها می‌گذرد، گفت: من این خبر را در مورد آقای میرسلیم تأیید می‌کنم اما هنوز شخص ایشان تأملاتی دارند که فکر می‌کنم تا هفته آینده نظر نهایی خود را به ما اعلام کنند.

این فعال سیاسی اصولگرا تأکید کرد: هر زمانی که آقای میرسلیم نظر موافق خود را در مورد این تصمیم اعضای حزب اعلام کنند، نام ایشان به عنوان گزینه مؤتلفه نهایی خواهد شد.

ترقی در ادامه درباره معرفی کاندیدای واحد در انتخابات آینده گفت: بنای ما بر این است که یک نفر را معرفی کنیم اما اگر تصمیم ائتلاف اصولگرایان - با این فرض که انتخابات به دور دوم کشیده خواهد شد - بنا بر تکثر باشد و مجبور باشیم چند گزینه را وارد صحنه کنیم، ممکن است یک نفر دیگر را نیز به گزینه‌های خود اضافه کنیم. اما اگر فرضیه به نوع دیگری نهایی شود، همان یک نفر معرفی خواهد شد.

او در ادامه با اشاره به اینکه "در دهه اول دی‌ماه گزینه‌های احزاب اصولگرا، به ائتلاف اصولگرایی معرفی می‌شوند"، تاکید کرد: از سوی حزب مؤتلفه هم به احتمال زیاد آقای میرسلیم به عنوان تک کاندیدای حزب مؤتلفه معرفی خواهند شد.

تابناک

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s