یکشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۶:۵۶

نایب رییس کمیسیون عمران خبر داد

درخواست ۷۵ نماینده برای استیضاح وزیر راه

عباس آخوندي

ساعت ۲۴- نایب رییس کمیسیون عمران از حضور نیافتن عباس آخوندی در جلسه امروز کمیسیون متبوعش به دلیل مشکلات شخصی و خانوادگی و موافقت کمیسیون عمران با ارجاع تقاضای ۷۵ نماینده مجلس برای استیضاح وی به جلسه علنی مجلس خبر داد.

علیم یارمحمدی گفت: براساس اعلام معاونان ایشان که در جلسه استیضاح حضور داشتند اصلا قرار نبود که وزیر در جلسه حضور نیابد، اما به نظر می رسد به دلیل مسائل شخصی و خانودگی در نهایت نتوانست خود را به جلسه برساند.

نماینده مردم زاهدان در مجلس افزود: حتی کمیسیون خلاصه سوال را به امید رسیدن ایشان به جلسه قرائت کرد و معاونان ایشان توضیحات مختلفی پیرامون سوالات و مسائل مطرح شده دادند اما وزیر به جلسه نرسید.

وی محورهای سوالات متقاضیان استیضاح را ۱۳ محور اعلام کرد و افزود: یکی از محورهای سیزده‌گانه استیضاح وزیر حادثه قطار سمنان و چالش‌های مربوط به صنعت حمل و نقل در بخش های مختلف است.

نایب رییس کمیسیون عمران رسیدگی به درخواست استیضاح وزیر راه و شهرسازی را در نوبت دستور کارهای صحن علنی مجلس دانست و اظهار کرد: تصمیم گیری در زمان در دستور کار قرار گرفتن استیضاح آخوندی به تصمیم هیات رییسه مجلس و صف دستورکارهای صحن علنی بستگی دارد.

ایسنا

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s