دوشنبه ۳۰ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۹:۴۵

اصلاح‌طلبان تاکنون برای بستن لیست و انتخاب شهردار جلسه‌ای نداشتند

ساعت24-عضو اصلاح‌طلب شورای شهر تهران گفت: اصلاح‌طلبان تاکنون برای بستن لیست و انتخاب شهردار جلسه‌ای نداشتند.

عبدالحسین مختاباد پس از ثبت‌نام در پنجمین دوره انتخابات شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی درباره اختلاف حزب کارگزارن و اصلاح‌طلبان برای حضور محسن هاشمی و محسن مهرعلیزاده در شهرداری تهران، گفت: این اظهارات فقط شایعه است. اصلاح‌طلبان تاکنون برای بستن لیست و انتخاب شهردار جلسه‌ای نداشتند و همه این فعالیت‌ها پس از اعلام نتایج بررسی صلاحیت‌ها آغاز می‌شود.

او افزود: البته اعلام شهرار مور نظر لیست‌های انتخاباتی فکر خوبی است که مردم بدانند شهردار مورد انتخاب لیست‌ها چه کسانی هستند تا بر این اساس تصمیم بگیرند. اما فعلا صحبت در مورد مصادیق زودهنگام است، کارگزاران و اصلاح‌طلبان بالاخره در مورد لیست شوراها و گزینه شهردار به تفاهم می‌رسند همانطور که جناح اصلاح‌طلب، دولت و کارگزاران تاکنون سعی کرده‌اند رفتار بخردانه‌ای داشته باشند.

ایلنا

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s