پنجشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۲۲:۱۲

کشف گربه مومیایی هنگام خراب کردن خانه+عکس

گربه بی دست و بی دم

ساعت 24- یک مرد اهل ویگان هنگام ساختن قسمتی اضافه برای خانه خود، گربه‌ای مومیایی پیدا کرد

آدام وایت 30 ساله اهل ویگان انگلستان در خانه خود مشغول ساختن اضافه کردن قسمتی بود که در هنگام خراب کردن دیوار خانه خود یک گربه مومیایی شده را پیدا کرد.

وایت 30 ساله درباره این موضوع گفت: وقتی سوراخی در دیوار دیدم به این که مشکلی داشته باشد، مشکوک شدم و هنگامی که آن را خراب کردم تا قسمتی به آن اضافه کنم دیدم این گربه از دیوار بیرون آمد.


وی ادامه داد: خانواده من مخصوصا پسرهایم روی حیوانات بسیار حساس هستند و برای اینکه ناراحت نشوند، مجبور شدم به آن‌ها بگویم که این گربه واقعی نیست.

آدام وایت عکس‌هایی از این گربه مومیایی گرفت و آن‌ها را در فضای مجازی به اشتراک گذاشت تا بتواند خبری از صاحب این گربه قدیمی بگیرد که خودش حدس می‌زند مدت زیادی نیست در دیوار خانه آن‌ها بوده است و حالا امیدوار است تا بتواند صاحب آن را پیدا کند.
باشگاه خبرنگاران

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s