یکشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۸

۱۱ راه مواصلاتی کشور مسدود است

ساعت 24- پلیس راهور نیروی انتظامی اعلام کرد: هم اکنون 11 محور مواصلاتی کشور مسدود بوده یا با محدودیت در تردد مواجه است براین اساس رانندگان قبل از تردد در محورها، از وضعیت راه ها مطلع شوند.

به گزارش پایگاه خبری پلیس راهور، محور های شمشک - دیزین در استان های البرز و تهران، پونل -خلخال در استان گیلان و اولنگ-شاهرود در استان های گلستان و سمنان به علت عدم ایمنی کافی مسدود است.


محور فرعی گنجنامه-تویسرکان در استان همدان به علت عدم ایمنی کافی و محور استهبان -نی ریز در استان فارس به علت رانش زمین از ساعت ١٥ تاریخ هفتم اردیبهشت ماه تا اطلاع ثانوی مسدود و مسیر جایگزین محور قدیم استهبان -نی ریز اعلام شده است.


محور فرعی رودبار-کهنوج-قلعه گنج در جنوب استان کرمان به علت طغیان رودخانه های محلی مسدود است.


محور اشنویه -پیرانشهر در استان آذربایجان غربی به علت طغیان رودخانه و تخریب پل تا اطلاع ثانوی مسدود است.


آزادراه قم - تهران از تاریخ 29 فرودین ماه تا 20شهریورماه (محدوده عوارضی تا کیلومتر 12/05)روزهای شنبه-یکشنبه-دوشنبه و چهارشنبه هر هفته(از ساعت ٨ تا ١٧) و روزهای سه شنبه(از ساعت ٨ تا ١٢) به استثنای روزهای پنجشنبه و جمعه و ایام تعطیلات رسمی و روز قبل و بعد از تعطیلات چند روزه عملیات راهسازی همزمان با عبور ترافیک و تنها در یک خط عبور اجرا خواهد شد.


محور کرج-چالوس از تاریخ اول اردیبهشت ماه تا 20 شهریورماه محدوده میدان امیر کبیر تا تونل کندوان -کیلومتر صفر تا 75 روزهای شنبه-یکشنبه-دوشنبه -سه شنبه هر هفته(از ساعت ٨ تا ١٧) و روزهای چهارشنبه (از ساعت ٨ تا ١٢)به استثنای روزهای پنجشنیه و جمعه و ایام تعطیلات رسمی و روز قبل و بعد از تعطیلات چند روزه, به دلیل انجان عملیات راهسازی همزمان با عبور ترافیک و رعایت جوانب احتیاط اجرا خواهد شد.


محور آزادراه رشت - قزوین از تاریخ 16 اردیبهشت ماه تا 20 شهریورماه از ساعت ٨ تا ١٨ روزهای روزهای شنبه-یکشنبه-دوشنبه -سه شنبه هر هفته(از ساعت ٨ تا ١٤) به استثنای روزهای پنجشنیه و جمعه و ایام تعطیلات رسمی و روز قبل و بعد از تعطیلات چند روزه, به دلیل انجان عملیات راهسازی همزمان با عبور ترافیک و رعایت جوانب احتیاط اجرا خواهد شد.


آزادراه تهران - قم (کیلومتر صفر تا 30 حداقل عوارضی حرم تا پل فرودگاه امام خمینی(ره) از تاریخ 16 اردیبهشت ماه تا 31 مردادماه روزهای شنبه-یکشنبه-دوشنبه -سه شنبه هر هفته(از ساعت ٨ تا ١٨) و روزهای چهارشنبه (از ساعت ٨ تا ١٤)به استثنای روزهای پنجشنیه و جمعه و ایام تعطیلات رسمی و روز قبل و بعد از تعطیلات چند روزه, به دلیل انجان عملیات راهسازی همزمان با عبور ترافیک و رعایت جوانب احتیاط تنها در یک خط عبور اجرا خواهد شد.


همچنین پلیس راه راهور ناجا اعلام کرد در استان مازندران (محور های رامسر ،جویبار، بهشهر و کیاسر) بارش پراکنده باران گزارش شده است و سایر محورهای مواصلاتی کشور جوی آرام و ترافیکی روان دارند.


مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور نیروی انتظامی با شماره تلفن های 88255555 (10 خط) و 120 به طور شبانه روزی پاسخگوی وضعیت راه های کشور و امدادرسانی احتمالی به هموطنان است؛ همچنین در پایگاه اطلاع رسانی www.rahvar120.ir آخرین اطلاعات ترافیکی قابل دسترسی است.

ایرنا

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.