کد خبر 265741
تاریخ انتشار: ۷ خرداد ۱۳۹۶ - ۲۲:۱۵

ساعت 24- سرمربی پرسپولیس در تلاش است نظر هافبک تیمش را برای جدایی تغییر دهد.

برانکو ایوانکوویچ در صحبت‌های اخیرش با سروش رفیعی سعی دارد این بازیکن را متقاعد کند تا در پرسپولیس بماند. صحبت‌های سرمربی کروات با شماره 7 تیمش موثر بوده نیست این بازیکن در آستانه تمدید قرارداد با  پرسپولیس است. رفیعی از لیگ‌های اروپایی و قطر پیشنهاد دارد اما رقم مالی آن کم است.

 پرسپولیسی‌ها در حالی عازم قطر شده‌اند که نه علی‌اکبر طاهری و نه معاونش محمد ترکاشوند در این سفر تیم‌شان را همراهی نکردند. این موضوع بی‌دلیل با عدم تسویه حساب با بازیکنان پرسپولیس قبل از پایان فصل نیست. سرخپوشان انتظار داشتند قبل از بازی برگشت با آنها تسویه حساب شود اما فقط 10 درصد از مطالبات‌شان را دریافت کردند. طاهری در اردوی قبل از بازی رفت پرسپولیس و لخویا هم در اردوی تیمش آفتابی نشد.  

مذاکرات باشگاه پرسپولیس با سعد ناطق عراقی همچنان ادامه دارد و با توجه به اینکه این بازیکن زیر 23 سال است، برانکو تمایل زیادی به جذب او دارد. پیش از این سایت‌های قطری از عقد قراداد ناطق با تیم المرخیه این کشور را داده بودند که این انتقال نهایی نشد. ناطق به خاطر درگیر بودن با بازی‌های عقب افتاده تیمش (نیروی هوایی) در لیگ عراق فعلا فرصت سفر به ایران و دیدار با مسئولان باشگاه پرسپولیس را پیدا نکرده است.

جام نیوز

کد خبر 265741

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.