پنجشنبه ۱ تیر ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۵

آخرین وضعیت ترافیک جاده ها/۳ محور مسدود است

ترافیک جاده ای

ساعت ۲۴- پلیس راهور نیروی انتظامی از ترافیک پرحجم و روان در طول باند جنوب به شمال محور کرج-چالوس، طول باند جنوبی آزادراه تهران کرج، محور ساری قائمشهر در استان مازندران و محورهای تهران _پاکدشت و رودهن _دماوند در شرق تهران خبر داد.

به گزارش روز پنجشنبه پلیس راهور نیروی انتظامی، براساس گزارش های دریافتی، ۵ محور در استان های البرز، مازندران و تهران ترافیک پرحجم و روان دارد.


همچنین محورهای اردبیل- آستارا و مشگین شهر-پارس آباد در استان اردبیل مه گرفتگی و کاهش دید گزارش شده است.
طبق اعلام پلیس راهور نیروی انتظامی، محور اولنگ-شاهرود در استان های گلستان و سمنان، محور استهبان-نی ریز در استان فارس و محور فرعی رودبار-کهنوج-قلعه گنج در جنوب استان کرمان مسدود است.


همچنین پلیس راهور نیروی انتظامی برخی از محورها را دارای محدویت تردد اعلام کرده است که آزادراه قم به تهران از تاریخ ۲۹ فروردین ۹۶ تا ۲۰شهریور ۹۶ (محدوده عوارضی تا کیلومتر ۵ / ۱۲) روزهای شنبه،یکشنبه،دوشنبه و چهارشنبه هرهفته از ساعت ۰۸۰۰ تا ۱۷۰۰و روزهای سه شنبه (از ساعت ۰۸۰۰ تا ۱۲۰۰)به استثنای روزهای پنجشنبه و جمعه و ایام تعطیلات رسمی و روز قبل و بعد از تعطیلات چند روزه، عملیات راهسازی همزمان با عبور ترافیک و تنها در یک خط عبور اجرا می شود.


در محور کرج – چالوس نیز از تاریخ اول اردیبهشت ماه ۹۶ ۲۰ شهریور ۹۶در محدوده میدان امیرکبیر تا تونل کندوان - کیلومتر صفر تا ۷۵، روزهای شنبه،یکشنبه،دوشنبه و سه شنبه هر هفته (از ساعت ۰۸۰۰تا ۱۷۰۰) و روزهای چهارشنبه (از ساعت ۰۸۰۰ تا ۱۲۰۰) به استثنای روزهای پنجشنبه و جمعه و ایام تعطیلات رسمی و روز قبل و بعد از تعطیلات چند روزه، عملیات راهسازی همزمان با عبور ترافیک و رعایت جوانب احتیاط اجرا می شود.


همچنین در آزادراه رشت-قزوین از تاریخ ۱۶ اردیبهشت ماه ۹۶ تا ۲۰ شهریور ۹۶ روزهای شنبه، یکشنبه،دوشنبه،سه شنبه هر هفته از ساعت ۰۸:۰۰ تا ۱۸:۰۰ و روزهای چهارشنبه از ساعت ۰۸:۰۰ تا ۱۴:۰۰ به استثنای روزهای پنجشنبه و جمعه و ایام تعطیلات رسمی و روز قبل و بعد از تعطیلات چند روزه، عملیات راهسازی همزمان با عبور ترافیک و رعایت جوانب احتیاط اجرا می شود.


در آزادراه قم به تهران نیز از تاریخ ۱۶ اردیبهشت ماه ۹۶ تا ۳۱ مرداد ماه ۹۶ محدوده کیلومتر صفر تا ۳۰ حدفاصل عوارضی حرم تا پل فرودگاه امام خمینی(ره) روزهای شنبه، یکشنبه، دوشنبه، چهارشنبه هر هفته از ساعت ۰۸:۰۰ تا ۱۸:۰۰ و روزهای سه شنبه و پنج شنبه از ساعت ۰۸:۰۰ تا ۱۴:۰۰ به استثنای ایام تعطیلات رسمی و روز قبل و بعد از تعطیلات چند روزه، عملیات راهسازی همزمان با عبور ترافیک و تنها در یک خط عبور اجرا می شود.


در محور بوئین زهرا-اشتهارد حدفاصل انتهای حوزه تا محدوده شهری و محور اشتهارد-ماهدشت حدفاصل انتهای محدوده شهری تا پلیس راه ماهدشت و محور ماهدشت-کیانشهر از کیلومتر صفر تا ۴۵ - از تاریخ ۱۶ خرداد ماه ۹۶ تا ۲۰ شهریور ۹۶ روزهای شنبه، یکشنبه،دوشنبه،سه شنبه و چهارشنبه هر هفته از ساعت ۰۷:۰۰ تا ۱۷:۰۰ به استثنای ایام تعطیلات رسمی و روز قبل و بعد از تعطیلات چند روزه, عملیات راهسازی همزمان با عبور ترافیک و تنها در یک خط عبور اجرا می شود.


محور دیزین-شمشک کیلومتر صفر تا ۲۱ از تاریخ ۲۷ خرداد ماه ۹۶ تا ۳۰ آبان ماه ۹۶ روزهای شنبه، یکشنبه، دوشنبه، سه شنبه هر هفته از ساعت ۰۷:۰۰ تا ۱۸:۰۰ به استثنای ایام تعطیلات رسمی و روز قبل و بعد از تعطیلات چند روزه,به علت انجام عملیات راهسازی مسدود است.


لازم به توضیح است که براساس اعلام پلیس راهور نیروی انتظامی سایر محورهای مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردار است.


مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور نیروی انتظامی با شماره تلفن های ۸۸۲۵۵۵۵۵ (۱۰ خط) و ۱۲۰ به طور شبانه روزی پاسخگوی وضعیت راه های کشور و امدادرسانی احتمالی به هموطنان است؛ همچنین در پایگاه اطلاع رسانی www.rahvar۱۲۰.ir آخرین اطلاعات ترافیکی قابل دسترسی است.

ایرنا

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.