سه‌شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۲۲:۵۰

نزاع دسته جمعی در ایوان/دستگیری ۱۴ نفر از عاملان نزاع در یک روستا

حادثه.jpg

ساعت 24- جانشین انتظامی شهرستان ایوان با اشاره به وقوع یک فقره نزاع دسته جمعی در روستای جوب گوهر این شهرستان، گفت:۱۴ نفر از عوامل این نزاع بازداشت شدند.

سرهنگ نوروز شریعتی در گفتگو با رسانه ها اظهار داشت:ظهر امروز در پی تماس تلفنی شهروندان با پلیس مبنی بر وقوع نزاع دسته جمعی در روستای جوب گوهر علیا شهرستان ایوان بلافاصله ماموران به محل در گیری اعزام و عاملان اصلی این نزاع جمعی به تعداد ۱۴ نفر دستگیر شدند.

وی افزود: در این نزاع ۴ نفر از منازعین مصدوم که به مراکز درمانی اعزام که به صورت سرپایی مداوا  و ترخیص و حال عمومی آنها خوب گزارش گردیده است.

جانشین انتظامی شهرستان ایوان تصریح کرد: این درگیری به دنبال اختلاف قبلی طرفین دعوا در خصوص ایجاد مزاحمت توسط خودرو و استفاده از افشانه بوده که در این زمینه پرونده در حال رسیدگی بوده است.

سرهنگ شریعتی تصریح کرد: طرفین نزاع باهم نسبت فامیلی و همسایه هستند و اکنون آرامش در روستا برقرار است.

جانشین انتظامی شهرستان ایوان گفت:در این زمینه پرونده ای تدوین و تحویل دادسرا گردید و دادستانی دستور بازداشت منازعین را صادر واکنون کلیه دستگیر شده گان بازداشت هستند.

مهر

(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s