پنجشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۸

:

احضاریه‌ای به دستم نرسیده است

كرباسچي

ساعت 24-کرباسچی از احضارش به دادسرای مشهد اظهار بی‌اطلاعی کرد.

غلامحسین کرباسچی در گفتگو با  ایلنا ضمن بی‌اطلاعی از  خبر احضارش به  دادسرای مشهد،‌ گفت: برگه احضاریه برای من نیامده است و کسی هم با من تماس نداشته است.

دبیرکل حزب کارگزاران سازندگی با اشاره به خبری که به وی درباره احضار امام جمعه مشهد به شورای عالی امنیت ملی منتسب شده و در فضای مجازی انتشار یافت توضیح داد: برخی دوستان آقای علم الهدی همان موقع تماس گرفتند و من گفتم خبری از صحت و سقم این موضوع ندارم.  یک خبری بر روی خبرگزاری بود که برای برخی دوستان فرستادیم  که بدانم درست است یا خیر که بعدا هم تکذیب شد.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه  گفته شده بود من این مطلب را در کانال تلگرامی خود منتشر کرده‌ام توضیح دادم که کانالی ندارم که بخواهم در آن مطلبی را بگذارم .

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s