کد خبر: 340937
تاریخ انتشار: ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۷
وزیر اطلاعات

ساعت24-وزیر اطلاعات گفت: امنیت کشور را خود مردم به وجود آوردند و اگر مردم احساس مسئولیت نکنند و با نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی همکاری نداشته باشند این امنیت برقرار نمی‌شود.

حجت‌الاسلام سید محمود علوی وزیر اطلاعات امروز  سه شنبه مورخ 29 اسفند 96 در مسجد جامع روانسر و در جمع مردم این شهرستان گفت: امنیت با کمک مردم و برای همه مردم با هر مسلک و مذهبی که داشته باشند، برقرار می‌شود.


وی تصریح کرد: کسانی که امنیت حاکم بر کشور را تهدید نمی‌کنند و به مردم آسیب نمی‌رسانند جمهوری اسلامی ایران خدمتگزار آنها است.

وزیر اطلاعات و نماینده ویژه دولت در این سفر ادامه داد: اختلاف و تفرقه باعث عقب ماندگی است و زمانی کارها پیش می‌رود که با هم اختلاف نداشته باشیم.

حجت الاسلام علوی اظهار داشت: وضعیت مردم نسبت به سالیان گذشته بسیار متفاوت شده و خدمات خوبی در بخش‌های مختلف صورت گرفته و وظیفه ما خدمت به مردم است.

وی گفت: در اسلام حکومت برای مردم است و حکومت باید در جهت بهبود وضعیت جامعه، معیشت، آموزش، امنیت و پیشرفت امور تلاش کند.

وزیر  اطلاعات اضافه کرد: جمهوری اسلامی ایران متعلق به مردم است و افتخار دولت مردان نیز خدمت به مردم است.

حجت الاسلام علوی یادآور شد: خدمت به مردم لطفی الهی و گره گشایی از کار مردم نیز نعمتی الهی است که نصیب بندگان خدا می‌شود چرا که خدمتگزاری از نظر اسلام عبادت و وسیله نزدیک شدن به خدا است.

وی عاطفی بودن را از ویژگی‌های بارز مردم منطقه اورامانات دانست و گفت: اورامانات را یک منطقه مذهبی با مردمی متدین می‌شناسیم.

وزیر اطلاعات افزود: زمانی که جریان‌های الحادی به مبارزه با انقلاب و اسلام آمدند مردم این منطقه به عنوان پیشمرگان مسلمان کرد از آرمان ها و ارزشهای انقلاب پاسداری کردند.

انتهای پیام/

تسنیم

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

خط داغ

تازه ترین خبرها

مطالب خواندنی

موضوعات داغ سیاسی