چهارشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۸

معاون روحانی: درآمد نفت و صادرات غیرنفتی ایران پایدار و باثبات است/ در تامین کالاهای اساسی هیچ مشکلی نداریم

ساعت 24-حسینعلی امیری، معاون امور مجلس ریاست‌جمهوری با اشاره به وضعیت کشور گفت: دولت به طور کامل از مشکلات اقتصادی مردم آگاه بوده و هیچگاه نارسایی‌ها را انکار نکرده است.

حسینعلی امیری امروز چهارشنبه در جمع نمازگزاران اهل سنت بندر ترکمن در غرب استان گلستان با تبریک عید قربان بیان کرد: بخشی از مشکلات اقتصادی کشور با هدایت رژیم صهیونیستی، آمریکا و دست نشانده های منطقه ای آنها ایجاد شده است.

وی اضافه کرد: پس از برجام و توفیقات بین المللی کشورمان دشمنان قسم خورده ایران تلاش زیادی برای انزوا و ایجاد محدودیت های اقتصادی مردم ما انجام دادند اما با هدایت و حمایت رهبری، ریاست جمهوری و پشتیبانی ملت از این مسیر دشوار عبور خواهیم کرد.

وی با بیان اینکه دشمنان ایران چشم دیدن موفقیت های کشورمان را ندارند، گفت: آنها حتی تلاش دارند با ایران هراسی کشورمان را منزوی کنند اما ما متحدان زیادی داریم و با دیپلماسی هوشمندانه و مسیر درستی که در پیش گرفته ایم؛ نگرانی نداریم.

معاون امور مجلس ریاست جمهوری با یادآوری تدبیر و برنامه های دولت حتی برای شرایط سخت، گفت: درآمد نفت و صادرات غیرنفتی ایران پایدار و باثبات است و علاوه بر ذخیره های خوبی که داریم در تامین کالاهای اساسی هیچ مشکلی نداریم.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.