چهارشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۸

معاون روحانی: درآمد نفت و صادرات غیرنفتی ایران پایدار و باثبات است/ در تامین کالاهای اساسی هیچ مشکلی نداریم

ساعت 24-حسینعلی امیری، معاون امور مجلس ریاست‌جمهوری با اشاره به وضعیت کشور گفت: دولت به طور کامل از مشکلات اقتصادی مردم آگاه بوده و هیچگاه نارسایی‌ها را انکار نکرده است.

حسینعلی امیری امروز چهارشنبه در جمع نمازگزاران اهل سنت بندر ترکمن در غرب استان گلستان با تبریک عید قربان بیان کرد: بخشی از مشکلات اقتصادی کشور با هدایت رژیم صهیونیستی، آمریکا و دست نشانده های منطقه ای آنها ایجاد شده است.

وی اضافه کرد: پس از برجام و توفیقات بین المللی کشورمان دشمنان قسم خورده ایران تلاش زیادی برای انزوا و ایجاد محدودیت های اقتصادی مردم ما انجام دادند اما با هدایت و حمایت رهبری، ریاست جمهوری و پشتیبانی ملت از این مسیر دشوار عبور خواهیم کرد.

وی با بیان اینکه دشمنان ایران چشم دیدن موفقیت های کشورمان را ندارند، گفت: آنها حتی تلاش دارند با ایران هراسی کشورمان را منزوی کنند اما ما متحدان زیادی داریم و با دیپلماسی هوشمندانه و مسیر درستی که در پیش گرفته ایم؛ نگرانی نداریم.

معاون امور مجلس ریاست جمهوری با یادآوری تدبیر و برنامه های دولت حتی برای شرایط سخت، گفت: درآمد نفت و صادرات غیرنفتی ایران پایدار و باثبات است و علاوه بر ذخیره های خوبی که داریم در تامین کالاهای اساسی هیچ مشکلی نداریم.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s