دوشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۹:۱۱

چمران: مجلس نمی‌خواهد دولت را زیر فشار بگذارد

مهدی چمران

ساعت 24- عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب گفت: الان مقداری کشورمان دچار بی‌برنامگی است، در حالی که باید برای تمام جزئیات و فروش نفت و چگونگی پس گرفتن پول نفت، برنامه‌های خاصی وجود داشته باشد.

مهدی چمران در حاشیه جلسه امروز کمیته‌های اقشار جمنا با اشاره به طرح سوال مجلس از رئیس‌جمهور اظهار کرد: فکر می‌کنم عاقلانه‌ترین و منطقی‌ترین کار این است که هم مجلس و هم دولت براساس منطق و واقعیت‌ها راه خود را دنبال کنند و کرامت هردو که دو رکن مهم کشورمان هستند به خوبی حفظ شود.

وی افزود: هم مجلس سوال‌هایی که کرده در آن دغدغه معیشت مردم و مسائل سیاسی و اقتصادی کشورمان را داشته و هم رئیس‌جمهوری باید براساس منطق و احترام متقابل کار خود را انجام دهد و فکر می‌کنم اگر بر اساس همین منطق جلو بروند جلسه خوبی شکل بگیرد.

وی با بیان این‌که «الان مقداری  کشورمان دچار بی برنامگی است»، گفت: در مورد تحریم ها چه برنامه خاصی وجود دارد؟ درست است که چیزهایی تنظیم شده اما برای تمام جزئیات و فروش نفت و چگونگی پس گرفتن پول نفت باید برنامه‌های خاصی داشته باشند. قاعدتا دولت اگر این کار را کرده یا می‌خواهد انجام دهد گفتنش برای نمایندگان مجلس و مردم می‌تواند آرامش‌بخش باشد تا مردم نیز امیدوار شوند و نبینند که روز به روز زندگی‌شان سیر قهقرایی را طی می‌کند.

چمران در پایان تاکید کرد: نمایندگان مجلس نمی‌خواهند که دولت را زیر فشار بگذارند بلکه می خواهند کمکش کنند و دولت هم باید مجلس را به کمک بطلبد.

ایسنا

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s