رفتن به محتوا
سام سرویس
کد خبر 42619

مطهری: در راهپیمایی علیه خودم شرکت میکنم!

ساعت24- نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی درباره‌ی این که شنیده شده قرار است پس از نماز جمعه این هفته تهران علیه او راهپیمایی صورت گیرد گفت: انشاءالله در این راهپیمایی شرکت خواهم کرد .

مطهری: در راهپیمایی علیه خودم شرکت می‌کنم!
علی مطهری در حاشیه جلسه علنی صبح امروز چهارشنبه مجلس در جمع خبرنگاران درباره‌ی اقدام جمعی از نمایندگان که منجر به قطع نطق روز یک شنبه وی گفت: این کار نقض اصول ۸۴ و ۸۶ قانون اساسی بود زیرا هر نماینده‌ای آزاد است درباره‌ی همه مسائل کشور صحبت و اظهار نظر کند، اما نمایندگانی که خودشان قانونگذار هستند قانون را زیر پا گذاشتند.

وی درباره ی انتشار پیامک‌هایی علیه او در مجلس گفت: من چیزی در این مورد ندیدم.

مطهری در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر این که برخی نمایندگان قصد شکایت از وی به هیات نظارت بر رفتار نمایندگان را دارند گفت: من این موضوع را شنیدم در واقع من باید شکایت کنم اما آنها دست پیش را گرفتند که پس نیفتند.

نماینده مردم تهران در مجلس درباره‌ی اینکه آیا بنا ندارد از نمایندگانی که معترض نطق وی شدند شکایت کند نیز گفت: من کلا اهل شکایت نیستم و با شکایت رابطه خوبی ندارم اما باید فکر کنم، اگر احساس کنم این کارآثار مثبتی دارد ممکن است این کار را انجام دهم اماهنوز به این نتیجه نرسیده‌ام.

وی در پاسخ به سوال دیگری درباره‌ی برخورد فیزیکی نمایندگان در جلسه روز یکشنبه اظهار کرد:‌ برخورد فیزیکی به آن معنا وجود نداشت یکی دو نفر دست من را می‌کشیدند که من از جایگاه ناطق پایین بیایم و من هم آنها را هل دادم.

این نماینده مجلس درباره‌ی این که آیا هیات رئیسه فیلم روز یکشنبه را دراختیاراو می‌گذارد یا نه؟ گفت: تا زمانی که جلسه مجلس علنی بوده مشکلی ندارد و قاعدتا فیلم را می‌دهند اما نمی‌دانم قسمت بعدش را هم بدهند یا خیر.

وی در باره‌ی آسیب دیدگی خود در جلسه روز یکشنبه نیز تصریح کرد:‌من آسیب جزیی دیدم و دستم چند زخم سطحی برداشت که چیز خیلی مهمی نبود.

مطهری در پایان درباره‌ی این که گفته می‌شود قرار است پس از نماز جمعه این هفته تهران علیه وی راهپیمایی صورت گیرد نیز خاطر نشان کرد: من در مورد راهپیمایی شنیدم و انشاء الله خودم در آن شرکت می‌کنم!
نظرات کاربران
نظر شما

ساعت 24 از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

تیتر داغ
تازه‌ترین خبرها