سه‌شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۰:۳۶

عصبانیت شدید هواداران پرسپولیس در فضای مجازی

ساعت24- طرفداران پرسپولیس مدتی است از شرایط داوری در بازی‌های تیم‌شان شاکی و عصبانی هستند.

طرفداران پرسپولیس اعتقاد دارند اشتباهات داوری از حد خود عبور کرده و در بازی‌های گذشته، برای سرخپوشان دردسرهای زیادی را به همراه داشته، اما هیچ یک از مسئولان فدراسیون فوتبال، سازمان لیگ، کمیته داوران و... به این مسئله ورود نمی‌کنند و ایرج عرب سرپرست باشگاه نیز، هیچ توجهی به این مسائل نشان نمی‌دهد. هفته قبل بود که طرفداران پرسپولیس در اعتراض به افزایش بی‌رویه این اشتباهات، مقابل وزارت ورزش و جوانان تجمع کرده و اعتراض‌شان را به گوش شخص اول ورزش کشور رساندند، اما به گواه کارشناسان داوری، در دیدار مقابل سپیدرود رشت، یک پنالتی اشتباه به ضررشان رقم خورد و حسین زرگر قاضی بازی، از اعلام یک پنالتی به سود پرسپولیس گذشت.

همین اتفاقات کافی بود تا دوباره صدای اعتراض هواداران پرسپولیس به آسمان بلند شود و آن‌ها در فضای مجازی، به دنبال دلایل این موضوع باشند. هواداران پرسپولیس معتقدند اشتباهات داوری، سریالی شده و در هر دیدار پرسپولیس رقم می‌خورد، اما هر بار، باشگاه سکوت می‌کند و مسئولان فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ نیز، هیچ واکنشی نشان نمی‌دهند. از سوی دیگر، بازی بعدی، اشتباهات عجیب‌تر می‌شود. همین موضوع، بهانه اصلی اعتراض و شکایت بازیکنان است.

جام نیوز

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s