دوشنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۲

نصب، راه اندازی و نگهداری شبکه با کیا شبکه

رپورتاژ آگهی / در همه ی سیستم های خانگی و سیستم های شرکت های بزرگ و کوچک و کارخانجات نیاز به دسترسی به اینترنت و به اشتراک گذاری انواع فایل ها وجود دارد، که به کمک فن آوری شبکه یا Lan این امر محقق می یابد.

نصب و راه اندازی شبکه

در همه ی سیستم های خانگی و سیستم های شرکت های بزرگ و کوچک و کارخانجات نیاز به دسترسی به اینترنت و به اشتراک گذاری انواع فایل ها وجود دارد، که به کمک فن آوری شبکه یا Lan این امر محقق می یابد.

انواع خدمات نصب و راه اندازی شبکه :

نصب شبکه شرکت ها

نصب شبکه کارخانجات

نصب شبکه بیمارستان و درمانگاه

نصب شبکه هتل

نصب شبکه موسسات آموزشی و دانشگاه ها

مشاوره رایگان نصب شبکه با کیا شبکه

خدمات شبکه

با ما به سطحی بالاتر از کیفیت و صرفه جویی در هزینه بروید.

هدف از خدمات شبکه تنها بدست آوردن نتیجه ی مثبت نیست چرا که هر شرکتی نیازمند خدمات شبکه ای متناسب با بودجه ی خود است و این هنر مهندسان خدمات شبکه ی ما است که پس از سنجش نیازمندی های شما بهترین پیشنهاد را با کمترین هزینه های جاری به شما ارائه دهند.

خدمات شبکه از نصب شبکه تا راه اندازی و پشتیبانی شبکه حوزه ای تخصصی برای مهندسان شبکه است. اجرای خدمات شبکه نیازمند سطح بالایی از دانش و مهارت است تا با طراحی صحیح و اجرای اصولی شبکه ی یک سازمان علاوه بر افزایش کارایی سیستم بتواند از صرف هزینه های اقتصادی بیهوده جلوگیری کند.

تعمیر و نگهداری شبکه

میتوان گفت نگهداری شبکه از نصب و راه اندازی شبکه بسیار مهم تر و با ارزش تر است زیرا موجب افزایش کیفیت و صرفه جویی در هزینه می شود.

 شما اگر بهترین تجهیزات را در اختیار داشته باشید ولی شرکت مطمئن و قابل اعتمادی از آن نگهداری نکند، در طی کمتر از یکسال شبکه شما دچار مشکل شده و شما متحمل هزینه های اضافی برای تعمیر آن و حتی در مواردی بازیابی اطلاعات ازدست رفته تان خواهید شد.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s