چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۳:۴۹

مهلا مومن‌زاده: تمام تلاشم برای مدال طلا بود

ساعت 24- استاندار البرز با دارنده مدال نقره مسابقات جهانی تکواندو در بخش بانوان دیدار کرد.

عزیزاله شهبازی چهارشنبه یکم خرداد، در دیدار با دومین بانوی مدال آور کشور در مسابقات جهانی تکواندو گفت: خبر نایب قهرمانی این بانوی توانمند و قهرمان البرزی در مسابقات جهانی تکواندو بسیار مسرت بخش بود.

وی ادامه داد: در تاریخ تکواندوی کشور خانم مهلا مؤمن زاده دومین بانویی است که در مسابقات جهانی تکواندو صاحب مدال شده است.

شهبازی گفت: این افتخار و درخشش بزرگ را به تمامی مردم البرز و کشور و بویژه بانوان ایران اسلامی که در عرصه‌های مختلف کار، زندگی و ورزش بهترین هستند، تبریک و شاد باش می‌گویم.

وی افزود: البرز دارای ظرفیت‌های بالایی در ورزش قهرمانی در رشته‌های مختلف است از این رو باید با اهتمام ویژه‌ای نسبت به ارتقا زیرساخت‌ها و سرانه‌های ورزشی استان اقدام کنیم.

استاندار البرز اضافه کرد: ورزشکاران البرزی همواره نام کشور را در عرصه‌های جهانی و بین المللی پر آوازه تر کرده‌اند.

وی گفت: برای تقویت بسترهای ورزشی از ظرفیت‌هایی همچون مسئولیت‌های اجتماعی واحدهای بزرگ تولیدی و صنعتی و خیرین نیز بهره خواهیم برد.

مهلا مؤمن زاده، دارنده مدال نقره این دوره از مسابقات جهانی تکواندو ضمن آرزوی خرسندی از این دیدار، سطح مسابقات را بسیار بالا دانست و گفت: تیم بسیار خوبی از کشور اعزام شده بود و من نیز تمام تلاشم را برای دستیابی به مدال طلای مسابقات کردم ولی موفق به کسب مدال نقره شدم.

ایسنا

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
s