یکشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۸ - ۲۲:۱۵

تراکتور ستارۀ مدنظر استقلال را هایجک کرد!

ساعت 24- پس از آنکه باشگاه تراکتورسازی ستارۀ مدنظر پرسپولیس را هایجک کرد، این بار نوبت به استقلالی‌ها رسیده تا طعم هایجک تی‌تی‌ها را بچشند.

در حالی که استقلال تهران در بازار نقل و انتقالات تابستانی، به دنبال جذب رضا اسدی هافبک باشگاه سایپا  بود و در این باره نیز توافقات نهایی را با این بازیکن حاصل کرده بود و طرفین در انتظار چراغ سبز نهایی آندره‌آ استراماچونی برای رسمی کردن این انتقال بودند؛ اتفاقی عجیب موجب شگفتی استقلالی‌ها شد.

از تبریز خبر می‌رسد که مدیران تراکتور مذاکرات خود را با رضا اسدی آغاز کرده‌اند و این هافبک جوان در آستانۀ انتقال به یادگار امام تبریز قرار دارد و به احتمال قریب به یقین انتقال وی به تراکتور قطعی خواهد شد؛ لازم به ذکر است که پیش‌تر رضا شکاری نیز توسط تراکتوری‌ها از چنگ پرسپولیس خارج شده بود!

جام نیوز

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s