دوشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۱

با عضو جدید شورای نگهبان آشنا شوید

ساعت24 -حجت‌الاسلام والمسلمین اعرافی امروز با حکم مقام معظم رهبری به عنوان یکی از فقهای شورای نگهبان منصوب شد.

حجت‌الاسلام والمسلمین اعرافی به جای مرحوم آیت الله مؤمن با حکم مقام معظم رهبری به عنوان یکی از فقهای شورای نگهبان منصوب شد.

وی که در حال حاضر رئیس حوزه های علمیه کل کشور است، در سالهای عمر خود فعالیت های بسیاری را در زمینه علم و فرهنگ به انجام رسانده است.

گفتنی است در سابقه فعالیت های علمی و اجرایی حجت‌الاسلام والمسلمین اعرافی آمده است که او ریاست مرکز جهانی علوم اسلامی و عضویت در هیئت امنای آن؛ ریاست پژوهشکاه حوزه و دانشگاه قم؛ ریاست هیئت امنای دانشکده علوم قرآنی میبد؛ عضویت در کنگره دین پژوهان کشور؛ مدیر مسؤولی فصلنامه‏ های "حوزه و دانشگاه"، "جستار اقتصادی" و "تربیت اسلامی"؛ عضویت در هیئت امنای دفتر تبلیغات حوزه علمیه قم و عضویت در هیئت امنای مرکز جهانی و سازمان مدارس خارج از کشور را در سابقه فعالیت ها و مسئولیت های خود در عرصه علم و فرهنگ داشته است.

منبع: ایسنا

نظرات

  • لطف الله بهرو ۱۳۹۸/۰۴/۲۴ - ۱۶:۲۷
    2 0
    اَیّدهم الله بنصره‌ المبین ان‌شاءالله تعالی.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s