سه‌شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۶

قربانی آزار جنسی ترامپ از او شکایت می‌کند

ساعت 24- خبرنگار و مقاله‌نویس آمریکایی که رئیس‌جمهور آمریکا را به آزار جنسی متهم کرده بود، گفت قصد اقامه دعوی قانونی علیه او را دارد.

به گزارش دیلی بیست، الیزابت جین کارول، خبرنگار و مقاله‌نویس آمریکایی روز دوشنبه گفت در نظر دارد علیه دونالد ترامپ، رئیس جمهور این کشور برای موضوع آزار و اذیت جنسی خود اقامه دعوی کند.

کارول که که اخیرا رئیس جمهور این کشور را به آزار و اذیت جنسی متهم کرده، به دیلی بیست گفت: من درباره طرح این اتهامات فکر نکرده بودم، اما اکنون دیگران مرا متقاعد کردند که این کار زیرکانه خواهد بود. اگر بتوانم وکیل باهوشی بگیرم، ممکن است بتوانیم راه حلی (قانونی) برای آن بیابیم. من این مسئله را بررسی خواهم کرد.

نویسنده و مقاله نویس آمریکایی ماه گذشته رئیس جمهور آمریکا را متهم کرد که نزدیک به ۲۳ سال پیش در اتاق پرو فروشگاهی او را مورد آزار و اذیت جنسی قرار داده است.  پیشتر دو زن در گفت‌وگو با روزنامه نیویورک تایمز اظهارات کارول را تائید کردند و گفتند که او داستان آزار جنسی خود را در دهه ۱۹۹۰ میلادی برای آن‌ها شرح داده است.

رئیس جمهور آمریکا در واکنش به اتهامات مطرح شده از سوی کارول ضمن تکذیب آن گفت از این دسته زن‌ها خوشم نمی‌آید. این نویسنده آمریکایی پیشتر در ماه ژوئن گفته بود قصد پیگیری اقدام قانونی علیه رئیس جمهور آمریکا را ندارد.

ترامپ حدود دو دهه پیش (اواخر سال ۱۹۹۵ و اوایل سال ۱۹۹۶) جین کارول را در اتاق پرو یک فروشگاه زنجیره‌ای بزرگ در نیویورک مورد آزار و اذیت جنسی قرار داده است. این زن خبرنگار که هم اکنون ۷۶ ساله است، اعلام کرد: آقای ترامپ در داخل اتاق پرو فروشگاه «برگدورف گودمن» در نیویورک به من حمله کرد. زمانی که اتاق پرو بسته شد، او مرا مورد آزار و اذیت جنسی قرار داد. من در آن زمان ۵۲ ساله بودم.

جین کارول به تازگی در مصاحبه با روزنامه گاردین گفت به دنبال مطرح کردن موضوع آزار و اذیت جنسی از سوی رئیس جمهور فعلی آمریکا او ایمیل‌های تهدید به مرگ دریافت کرده است.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s