جمعه ۲۸ تیر ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۸

ذوق‌زدگی آل‌خلیفه از اقدام خصمانه آرژانتین علیه حزب‌الله لبنان

ساعت24- وزارت خارجه بحرین از آرژانتین به دلیل تروریستی خواندن حزب‌الله لبنان و مسدود کردن دارایی‌های آن، قدردانی کرده است.

به گزارش النشره، وزارت خارجه بحرین از تصمیم آرژانتین علیه حزب‌الله لبنان، که این گروه را سازمانی تروریستی اعلام و دارایی‌های احتمالی‌اش را مسدود کرده است، استقبال کرد.

وزارت خارجه بحرین با قدردانی از آرژانتین، مدعی شده است این تصمیم گامی جدید در راستای آگاه شدن جامعه جهانی از جدی بودن خطر این حزب «تروریستی» علیه امنیت و صلح بین‌المللی، است.

این وزارتخانه با ابراز ذوق‌زدگی، بر ضرورت یکپارچه شدن تلاش‌های منطقه‌ای و بین‌المللی با هدف ریشه‌کن کردن خشونت، افراط‌گرایی و تروریسم و نیز اتخاذ راه‌ها و مکانیزم‌های لازم برای مانع شدن در برابر حامیان مالی تروریسم تأکید کرد.

دولت آرژانتین، روز گذشته همزمان با سفر «مایک پامپئو» وزیر خارجه آمریکا به بوینس آیرس، حزب‌الله لبنان را سازمانی تروریستی اعلام و دارایی‌های احتمالی این گروه را مسدود کرده است.

پیش از این گزارش شده بود که با افزایش فشارهای رژیم صهیونیستی بر دولت آرژانتین، این کشور در حال برنامه‌ریزی برای تروریستی خواندن جنبش حزب‌الله لبنان به بهانه انفجار 25 سال پیش است.

تسنیم

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s