جمعه ۲۸ تیر ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۲

تیم ملی فوتبال هفت‌نفره ایران پنجم جهان شد

ساعت 24- در پایان رقابت‌های جام جهانی فوتبال هفت‌نفره که در سویا اسپانیا برگزار شد، تیم فوتبال هفت نفره ایران پنجم جهان شد.

 تیم ملی فوتبال هفت نفره ایران در آخرین دیدار خود در رقابت‌های جام جهانی فوتبال هفت نفره برابر آمریکا به پیروزی رسید و در جایگاه پنجم قرار گرفت.

تیم ایران با نتیجه ۴ بر ۳به پیروزی رسید و در جایگاه پنجم جهان ایستاد.

تیم ایران در مرحله مقدماتی با یک شکست از آمریکا و دو پیروزی برابر ایرلند و فنلاند از گروه B صعود کرد. ملی‌پوشان ایران در مرحله یک چهارم نهایی برابر تیم برزیل نتیجه را واگذار کردند و پس از آن مقابل تیم هلند به پیروزی رسیدند.

رقابت‌های جام جهانی فوتبال‌ هفت‌نفره، به میزبانی اسپانیا با حضور ۱۶ تیم، از پانزدهم تیر در شهر سویا آغاز شده بود و امروز (جمعه) با تعیین جایگاه تیم ها به پایان رسید.

ایسنا

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s