شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۲

چرا "ایمی واینهاوس" در جوانی درگذشت؟

ساعت 24-در سال‌های پایانی زندگی، "ایمی" کیفیت صدایش را به میزان زیادی از دست داد. برای مثال، در فستیوال بلگراد در جریان تور اروپایی او بر روی صحنه اجرایی فاجعه‌بار داشت. پس از آن بود که او به شدت به مصرف مشروبات الکلی روی آورد که در نهایت موجب مرگ‌اش شد.

 "ایمی جید واینهاوس" خواننده و ترانه‌سرای مشهور بریتانیایی بود که در ژوئیه 2011 میلادی در جوان‌سالی درگذشت. او در سن 27 سالگی و بر اثر سوء مصرف مشروبات الکلی جان خود را از دست داد. کانال پنج تلویزیون بریتانیا اخیرا دلایلی را ذکر کرده که منجر به مرگ او شدند. 

طلاق پدر و مادر

 او در سپتامبر 1983 میلادی در شمال لندن زاده شد. در سن 9 سالگی اما "میچ" و "جانیس"، پدر و مادر او از یکدیگر طلاق گرفتند. این طلاق از نظر روانی بر "ایمی" که در آن سن کودک بود تاثیر منفی گذاشت. 

 عادت‌های بد در زندگی 

ایمی از نوجوانی عادت‌های بدی در زندگی داشت. در 13 سالگی بدن‌اش را خالکوبی کرد و در همان سال‌ها مصرف حشیش را آغاز کرد. او همچنین با پسران خوبی نیز آشنا نشده بود و اغلب با افراد نابابی معاشرت داشت.

مرگ مادربزرگ 

یکی از معدود افرادی که "ایمی" به نصیحت‌های او گوش می‌کرد "سینتیا" مادربزرگ‌اش بود که مشوق اصلی او در دنبال کردن علاقه‌اش به موسیقی و تحقق رویای تبدیل شدن‌اش به یک خواننده بود. با این حال، "ایمی" زمانی که مشغول ضبط دومین آلبوم‌اش در نیویورک بود، مادربزرگ‌اش فوت کرد. او در آن زمان از نظر روحی آسیب دید. او به قدری به مادربزرگ‌اش علاقه داشت که تصویری شبیه به او را بر روی بازوی خود خالکوبی کرده بود. 

در محاصره عکاسان 

او دائما در محصاره پاپاراتزی‌ها یا عکاسان خبری بود که در مقابل خانه‌اش جمع می‌شدند. "ایمی" احساس می‌کرد شبیه حیوانی شده که در قفس قرار گرفته و خواستار رهایی از این شرایط بود. 

مصرف شدید مواد مخدر 

در سال 2008 میلادی، ویدئو و تصاویری از مصرف کوکائین توسط او منتشر شدند. او به حرف دوستان‌اش برای ترک مواد مخدر نه تنها گوش نکرد بلکه با شدت بیشتری مواد مصرف می‌کرد. وزن‌اش کاهش یافت و موهای سرش در حال ریزش بود و پیرتر از قبل می‌شد. 

از دست رفتن صدا 

در سال‌های پایانی زندگی، "ایمی" کیفیت صدایش را به میزان زیادی از دست داد. برای مثال، در فستیوال بلگراد در جریان تور اروپایی او بر روی صحنه اجرایی فاجعه‌بار داشت. پس از آن بود که او به شدت به مصرف مشروبات الکلی روی آورد که در نهایت موجب مرگ‌اش شد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
s