دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۸ - ۰۷:۴۱

واردات بیش از ۲ میلیون دلار حباب شیشه‌ای برای فلاسک

واردات

ساعت24 - براساس آمار گمرک در ۱۲ ماهه سال ۹۷ بیش از ۱۶۴۲ تن حباب شیشه‌ای برای فلاسک یا سایر ظروف عادی از ۴ کشور جهان وارد ایران شده است.

  آمار مقدماتی گمرک از تجارت خارجی ۱۲ ماهه سال ۹۷ نشان میدهد که در این مدت بیش از ۱۶۴۲ تن حباب شیش‌های برای فلاسک از کشور‌های مختلف جهان وارد ایران شده است.

بر اساس واردات این حجم حباب شیش‌های برای فلاسک به کشور، ۲ میلیون و ۸۴۷ هزار و ۷۴۹ دلار ارز از کشور خارج شد که بالغ بر ۱۲ میلیارد و ۱۳ میلیون و ۶۳۵ هزار و ۴۴۴ تومان در آمار گمرک به ثبت رسیده است.

لازم به ذکر است که حباب شیش‌های برای فلاسک در ۱۲ ماهه سال ۹۷ از کشور‌های چین، تایوان، هند، لهستان و امارات متحده عربی وارد ایران شده است.

در میان کشور‌های ذکر شده اولین و بزرگترین کشور صادرکننده حباب شیش‌های برای فلاسک به ایران، چین بوده است که با فروش بیش از ۱۵۸۹ تن از این محصول به کشور، درآمد ۲ میلیون و ۷۷۳ هزار و ۴۹۵ دلاری را نصیب خود کرده است.

واردات بیش از ۲ میلیون دلار حباب شیشه‌ای برای فلاسک

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s