دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۸ - ۲۲:۴۴

جزئیات از خط خارج شدن واگن قطار خرمشهر - تهران

ساعت 24- راه آهن اعلام کرد:قطار خرمشهر- تهران پس از ۴۰ دقیقه توقف در حوالی ایستگاه بالا رود اندیمشک، به سیر خود ادامه داد.

روابط عمومی راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: قطار خرمشهر- تهران پس از ۴۰ دقیقه توقف در حوالی ایستگاه بالا رود اندیمشک، به سیر خود ادامه داد.

در این اطلاعیه آمده است: ساعت ۱۹ و۱۵ دقیقه امروز (دوشنبه)، یک بوژی واگن توشه قطار مسافری خرمشهر - تهران در نزدیکی ایستگاه راه آهن بالا رود اندیمشک از خط خارج شد که پس از ۴۰ دقیقه توقف و هدایت واگن بروی خط قطار به سیر خود ادامه داد.

لازم به ذکر است به هیچ یک از مسافران این قطار صدمه‌ای وارد نشده است و متاسفانه سخنگوی اورژانس کشور بدون دریافت اطلاعات دقیق از حادثه، اقدام به مصاحبه کرده که موجب نگرانی در بین مردم و خانوادهای مسافرین شده است.

انتظار می‌رود اورژانس کشور ابتدا از راه آهن کشور، اطلاعات دقیق را دریافت و سپس اقدام به گفتگو می‌کرد.

باشگاه خبرنگاران

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s