سه‌شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۴

حساب بانکی فدراسیون فوتبال باز شد

ساعت 24- پس از پیگیری‌های متعدد مسئولان فدراسیون فوتبال با اداره کل امور مالیاتی، یکی از حساب‌های بانکی مسدود این فدراسیون باز شد.

 پس از مذاکراتی که فدراسیون فوتبال ایران در روزهای اخیر با مسئولان اداره کل امور مالیاتی شهرستان شمیرانات انجام داد در نهایت امروز(سه شنبه) یکی از حساب های این فدراسیون که پیش از این به دلیل بدهی مالیاتی مسدود شده بود، باز شد.

قرار است مهدی تاج و همکارانش در روزهای آتی برای باز شدن دیگر حساب مسدود فدراسیون فوتبال با مدیران اداره مالیات وارد مذاکره شوند.

 اداره کل امور مالیاتی شهرستان شمیرانات، سه به دلیل به دلیل پر نشدن اظهار نامه مالیاتی فدراسیون فوتبال از سال ۸۸ تا ۹۵ و اینکه این فدراسیون باید مبلغ ۶۴ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان مالیات پرداخت کند، حساب های مالیاتی فدراسیون را مسدود کرده بود. 

این موضوع در هفته های اخیر مشکلات زیادی را برای فدراسیون ایجاد کرده و مدیران آن برای انجام دادن امور جاری فدراسیون و پرداخت مطالبات مارک ویلموتس،سرمربی تیم ملی دچار دردسرهای فراوانی شده بودند.

علی سلیمانی، خزانه دار فدراسیون فوتبال این خبر را تایید کرد.

باشگاه خبرنگاران

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s