سه‌شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۸

بازداشت زن کودک ربای بیمارستان تامین اجتماعی

ساعت 24- دادستان عمومی و انقلاب شهریار از بازداشت زن کودک ربا خبر داد.

دادستان عمومی و انقلاب شهریار از بازداشت زن کودک ربا خبر داد.

حمید عسگری پور، دادستان عمومی و انقلاب شهریار از بازداشت زن کودک ربا خبر داد و گفت: یک زن که اقدام به ربودن نوزادی از بیمارستان تامین اجتماعی این شهرستان کرده بود با انجام تحقیقات فنی شناسایی و نهایتا بازداشت شد.

دادستان عمومی و انقلاب شهریار خاطرنشان کرد: این فرد به سبب اختلافی که با همسر موقت خود داشت، قصد انتقام گیری از وی را داشت و با طراحی نقشه ای قصد داشت تا از این نوزاد به عنوان فرزند خود استفاده کند.

وی اظهار کرد: هم اکنون این زن بازداشت است و تحقیقات تکمیلی پیرامون این پرونده جریان دارد.

 ٢٠ مرداد ماه سال جاری بود که دادستان عمومی و انقلاب شهریار از پیدا شدن نوزاد ربوده شده در این شهرستان خبر داد و گفت: فردی نوزاد مذکور را با همان پتوی بیمارستان و دستبندی که در بیمارستان در دست وی بوده رو به روی مسجدی در شهرستان شهریار قرار داده و محل را ترک کرده است.

۱۲ مرداد سال جاری نیز، دادستان عمومی و انقلاب شهریار از بازداشت سه پرستار و یک نگهبان بیمارستان تامین اجتماعی این شهرستان در خصوص ربودن یک نوزاد خبر داد و گفت: این افراد که از پرسنل بیمارستان بودند در پی سهل انگاری بازداشت شدند.

میزان

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s