چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۰

بخشش «نجفی» از سوی خانواده میترا استاد /رهایی از قصاص

خبر

ساعت 24-برادر میترا استاد از بخشش نجفی خبر داد و در صفحه اینستاگرام خود نوشت: «آقای محمدعلی نجفی را بخشیدیم و از خون عزیزمان گذشتیم و خرسندیم که هیچ معامله‌ای با خون آن بزرگوار نکردیم».

 مسعود استاد برادر میترا استاد همسر محمد علی نجفی شهردار سابق تهران در صفحه اینستاگرام خود نوشت:

« به واسطه پادرمیانی بزرگان کرمانشاه و کشور و همچنین وکلای عزیزمان آقای مسعود افرازه و  محمود حاجلویی، پدرم ، مادرم و مهیارمان ، آقای محمد علی نجفی را بخشیدیم و از خون عزیزمان گذشتیم و خرسندیم که هیچ معامله ای با خون آن بزرگوار نکردیم و امیدواریم آقای محمد علی نجفی در این چند صباح باقیمانده به دور از سیاست به تزکیه نفس بپردازد . اجر همه خیر خواهان و هدایت همه بدخواهان به راه راست را از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم».

محمدعلی نجفی شهردار سابق تهران که سابقه وزارت و معاونت رییس جمهور در دوران سازندگی، اصلاحات و تدبیر و امید را در کارنامه دارد 7 خرداد ماه امسال همسر دومش را در منزل شخصی به قتل رساند و همانروز با معرفی خود به پلیس به قتل اعتراف کرد. وی در دادگاه به قصاص محکوم شد.

منبع: خبرآنلاین

نظرات

 • شاهین ۱۳۹۸/۰۵/۲۳ - ۱۰:۵۲
  1 0
  پدر پول و پارتی بسوزد که چگونه خون ان بد بخت از دنیا رفته پایمال شد
 • سعیده ۱۳۹۸/۰۵/۲۳ - ۱۴:۳۶
  0 0
  هیچ معامله ای با خون آن بزرگوار نکردیم؟ مردم رو چی فرض کردین؟
 • مریم فیض ابادی هستم ۱۳۹۸/۰۵/۲۳ - ۲۳:۲۰
  0 0
  خانواده استاد بسیار کار بجائ کردن واجر ایشان نزد خداوند بخشنده مهربان هست وخواهد بود

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s