چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۴

حاشیه های شورای شهر شیراز تمامی ندارد

ساعت 24- حاشیه های شورای شهر شیراز برای حضور عضو علی البدل به نامه نگاری رئیس شورا و فرماندار شیراز رسید.

 در حالیکه مدتی از دستگیری مهدی حاجتی عضو شورای شهر شیراز گذشته ۳ روز پیش فرماندار شیراز خبر از معارفه علی البدل سوم برای حضور در جمع شورای شهر شیراز داد.

علی البدل اول چه به جای سیروس پاک فطرت عضو انصراف داده وارد شورا شد و علی البدل دوم نیز درخواست زمان برای بررسی داده بود که با مخالفت مواجه شد تا اینکه نوبت به تذروی عضو اصولگرای شورای شهر سابق رسید که این حضور با واکنش های اعتراضی مختلف دوستداران لیست امید واجه شد.

اعضای شورای شهر شیراز که با انصراف سیروس پاک فطرت در انتظار شورایی کامل از لیست امید بودند با دستگیری مهدی حاجتی خود را با چالش بزرگی مواجه دیدند به خصوص اینکه زمان انتخاب رئیس شورا نیز است.

در این راستا احمد رضا دستغیب طی نامه ای به فرماندار شیراز درخواست لغو جلسه معارفه عضو جدید شورای شهر شیراز را کرده است.

اما در خصوص نوع و چگونگی معارفه عضو علی البدل نیز فرماندار شیراز در نشست خبری مواردی را مطرح کرد که طبق قانون در زمانیکه دستگاه قضایی حکمی برای یک عضو صادر کرده باشد نفر جانشین باید وارد شورا شود.

مهر

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s