شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۷

نایب رییس بانوان کاراته استعفا کرد

ساعت24- چند روز پس از انتصاب اشرف امینی به عنوان مدیر تیم‌های ملی کاراته بانوان و حاشیه های پیرامون آن، نایب رییس بانوان فدراسیون کاراته از سمت خود کناره‌گیری کرد.

افسانه باقری، نایب رییس بانوان فدراسیون کاراته با اعلام این مطلب اظهار کرد: به دنبال اقدام طباطبایی در انتصاب خانم امینی به عنوان مدیر تیم‌های ملی کاراته و بحث‌های به وجود آمده امروز (شنبه) از ادامه کار در فدراسیون استعفای کتبی دادم.

نایب رییس مستعفی فدراسیون کاراته با آرزوی موفقیت برای کاراته بانوان ایران، در پاسخ به این سوال که آیا با رییس فدراسیون کاراته نیز جلسه‌ای داشته تا گلایه‌های خود را به گوش وی برساند، گفت: بله، با رییس فدراسیون جلسه داشتم اما در این جلسه من صحبت‌هایم را مطرح کردم و طباطبایی فقط گوش کرد و عکس‌العملی نداشت!

به گزارش ایسنا، پس از انتصاب اشرف امینی به عنوان مدیر تیم های ملی کاراته بانوان، وی عنوان کرده بود، مدیریت تیم‌های ملی بانوان به طور کامل در اختیار اوست و برای تصمیماتش با نایب رییس بانوان مشورت نخواهد کرد!

ایسنا

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s