کد خبر 457300
تاریخ انتشار: ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۵

رپورتاژ تبلیغی / سئو سایت حاوی فرآیندهای مهم آنالیز دقیق وضعیت و نیازمندی های سئویی سایت شما است

سئو سایت حاوی فرآیندهای مهم آنالیز دقیق وضعیت و نیازمندی های سئویی سایت شما است، که با هدف دستیابی به بالاترین مکان در نتایج موتورهای جستجو، در کنار اقدامات با ارزش دیجیتال مارکتینگ بر کسب و کار شما موجب رشد چشم گیر ترافیک ورودی سایت و افزایش فروش خدمات و محصولاتتان می شود.

 

 

وقتی شما وب سایت خود را راه اندازی می کنید سوالات مهمی در زمینه سئو سایت برایتان پیش می آید، مانند این که :

چرا سایت شما با محتوای جذاب بازدید کننده ندارد؟

چرا با اینکه سایت شما صفحه ی اول گوگل بوده است ولی الان دچار افت شده و به صفحات دیگر گوگل رفته است؟

چرا جذب مشتری از سایت شما با توجه به هزینه و وقتی که صرف طراحی سایت کرده اید پایین و حتی ناچیز است؟

چرا وب سایت شما در صنعت کسب و کار و کلمه کلیدی مهمتان صفحه ی اول گوگل نیست؟

 و حتی بدتر از آن چرا وب سایت شما اصلا در نتایج گوگل نیست؟

حالا باید چه کار کنید تا جایگاه مناسبی را در نتایج جست و جو ها کسب کنید؟؟؟؟؟؟

لطفا نگران نباشید پاسخ تمام این سوالات یک کلمه است و آن نیاز شما به بهره مندی از خدمات سئو سایت است. سئو انار می کوشد در جهت ترقی و توسعه رتبه سایت شما با بهره مندی از اصول سئو، هر چه بیشتر تعداد مخاطبان جامعه ی هدف شما را به سوی خدمات و محصولات سایت شما با استفاده از قوانین سئو سایت هدایت و بهبود دهد.

چرا سئو سایت خود را به سئو انار بدهیم ؟

ما ابزارش را داریم !

همواره بروز هستیم!

قیمت های رقابتی

مشتری مداری

10 سال سابقه

پشتیبانی قوی ۲۴ ساعته

سئو چیست ؟

سئو مفهومی اقتباس شده از اصطلاح کامل Search Engine Optimization است. سئو شامل مجموعه اقداماتی بر روی وب سایت شما برای دستیابی به بهترین جایگاه نمایش در نتایج موتور های جست و جو است. همواره در هر فضای کسب و کاری رقابت وجود داشته است و امروزه در دنیای دیجیتال بازار های اقتصادی برای بهتر دیده شدن، افزایش فروش و کسب اعتماد مشتریان شما، تنها کیفیت محصولات یا خدمات شما کافی نیست بلکه تمام فعالان حوزه های اقتصادی نیازمند سئو هستند تا بتوانند اعتماد جامعه هدف خود را جلب کنند و برتری خدمات و محصولات خود را به مخطبانشان بشناسانند.

خدمات سئو

در خدمات سئو پس از آنالیز دقیق سایت مشتری باید نواقص و خرابی ها را شناسایی کرد. خدمات سئو سایت بدون برنامه ریزی هدفمند برای اجرا تاثیر مثبتی ندارد و حتی می تواند باعث جریمه شدن سایت شما شود. هر سایتی می تواند از ۱۰ صفحه تا ۱۰۰ ها هزار صفحه داشته باشد. وقتی تعداد صفحات سایت کم است اجرای قوانین سئو سایت برای هر صفحه مشکل بزرگی نیست و با اندکی صرف وقت میتوان آنالیز را انجام داد و سپس به مراحل بعدی سئو سایت رفت. اما اگر تعداد صفحات سایت بسیار زیاد و حجم محصولات و خدمات زیاد بود چه کنیم؟! گروه سئو انار با تکیه بر دانش و ابزار های تخصصی که در دست دارند اینگونه بررسی ها را در راستای تسریع فرایند سئو سایت شما به راحتی انجام می دهند.

مطلب فوق تبلیغی است و ساعت 24 آن را محتوای آن را تایید یا تکذیب نمی کند و مسولیتی در قبال آن ندارد.

کد خبر 457300

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.