سه‌شنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۰

زنگ خطر برای سرمربی هنگ‌کنگ به صدا در می‌آید؟

ساعت 24-یک رسانه هنگ کنگ نتیجه دیدار تیم ملی این کشور با ایران در انتخابی جام جهانی 2022 قطر را برای سرمربی فنلاندی سرنوشت‌ساز دانست.

سایت اپل دیلی هنگ کنگ خبر داد که وضعیت تیم ملی این کشور بعد از آمدن پاتلاینن، سرمربی فنلاندی خوب نبوده است و نتایج به دست آماده رضایت‌بخش نیست.

علی‌رغم انتقادهای زیاد هواداران و رسانه ها به عملکرد این سرمربی فنلاندی، هنوز فدراسیون هنگ کنگ واکنشی به این انتقادها نشان نداده است و با آرامش رفتار می کند.

اما دیدار امروز هنگ کنگ با ایران در مقدماتی جام جهانی 2022 قطر می تواند سرنوشت‌ساز باشد چون در صورت نتیجه نگرفتن در این بازی خانگی انتقادها بیشتر خواهد شد و این زنگ خطری برای  پاتلاینن است.

تیم ملی کشورمان امروز از ساعت 16:30 به وقت تهران در استادیوم هنگ کنگ میهمان تیم ملی این کشور در مسابقات انتخابی جام جهانی 2022 است.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s