سه‌شنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۸ - ۲۲:۲۰

پدیده بارسا، اسپانیا را انتخاب کرد

ساعت24-آنسو فاتی تصمیم گرفته برای تیم ملی اسپانیا بازی کند، نه گینه‌بیسائو.

 آنسو فاتی وینگر بارسلونا که در تیم‌های پایه خوش درخشیده و توانسته در تیم اصلی هم خودی نشان دهد بر سر دو راهی تیم ملی زادگاهش گینه‌بیسائو و اسپانیا قرار داشت.

فدراسیون فوتبال اسپانیا به دنبال آن است که تابعیت اسپانیا را به او بدهد. آن‌ها البته می‌دانند که فاتی می‌تواند برای پرتغال هم بازی کند، چرا که گینه‌بیسائو، کشور زادگاه او مستعمره پرتغال بوده است.

اما ظاهراً آنسو، اسپانیا را انتخاب کرده است. خانواده او، زمانی که او تنها ۶ سال داشت به اسپانیا مهاجرت کردند. به همین دلیل او حس می‌کند اهل اسپانیا است و می‌خواهد با دوستانش در تیم ملی هم‌بازی شود. آنسو فاتی این را به سران بارسلونا اعلام کرده و فدراسیون فوتبال اسپانیا می‌خواهد مراحل گرفتن تابعیت از سوی او هرچه سریع‌تر طی شود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s