یکشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۰

حاشیه های مبارزه با فساد در جلسه سران قوا/ اعتراض روحانی به رئیسی

خبر

ساعت 24-نشست روز گذشته سران قوا با حاشیه‌هایی درباره مبارزه با مفاسد اقتصادی برگزار شد.

روز گذشته جلسه شورای هماهنگی اقتصادی با حضور سران قوا به میزبانی نهاد ریاست جمهوری برگزار شد.

خبرنگار فارس کسب اطلاع کرده که در جلسه دیروز شورای هماهنگی اقتصادی برخی افراد از جمله رئیس جمهور نسبت به روند دادگاه‌های مفاسد اقتصادی به آیت الله رئیسی انتقاد کردند که با واکنش رئیس قوه قضائیه و اژه ای معاون اول مواجه شدند.

رئیس جمهور معتقد است که با مفاسد اقتصادی برخورد جناحی شده است. در این جلسه آیت الله رییسی ضمن توضیحاتی در رد این ادعا از دولتمردان و آقای روحانی خواسته است که هر پرونده‌ای که دولت مدعی است با آن برخورد جناحی شده، اعلام نماید تا مورد رسیدگی قرار گرفته و در انتها نتیجه نیز به اطلاع مردم برسد.

برخی تحلیل گران معتقدند نزدیک شدن به زمان اعلام پرونده برخی چهره ها نظیر حسین فریدون در روزهای آتی از دلایل مقاومت دولت در برابر اقدامات اخیر قوه قضائیه در برخورد با فساد است.

در همین رابطه یک منبع خبری مطلع به خبرنگار ما گفت: عده ای از مسئولین علیرغم ادعای مبارزه با فساد و شفافیت تلاش می کنند دادگاه‌های مفاسد را که از شفاف ترین دادگاه‌ها است و کاملا علنی برگزار می‌شود و باعث امید و بازگشت اموال غارت شده به بیت المال شده را متوقف نمایند.

منبع: فارس

نظرات

  • ۱۳۹۸/۰۶/۲۴ - ۲۱:۰۵
    0 0
    گویند در شرکتی هر وقت بحث تشویق کارکنان مطرح میشد رییس هیئت مدیره لیستی را از کشو بیرون کشیده و میگفت فقط این افراد را تشویق کنید و از قضا افراد این لیست در همه تشویقها تغییر ناپذیر بوده و همیشه این افراد ثابت تشویق میشدند از قضا روزی اعضا هیئت رییسه به رییس گفتند تصمیمی داریم افراد کم کار را تنبیه کنیم که رییس فورا همان لیست قبلی را بیرون کشید و گفت این افراد را تنبیه نکنید هر که غیر اینها را تنبیه کردیدمن موافقم . این داستان بزرگان قبیله های سیاسی کشور ما است که تشویق خاص افراد قبیله انها و تنبیه برای همه الا افراد قبیله انها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
s