یکشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۰

سرمایه بانک عامل بخش مسکن به ۱۳.۷ هزار میلیارد تومان رسید

ساعت24-مجمع عمومی بانک عامل بخش مسکن با افزایش ۵ هزار میلیارد تومانی سرمایه این بانک دولتی و تخصصی موافقت کرد.

 به نقل از بانک عامل بخش مسکن، مجمع عمومی فوق العاده سالانه این بانک روز گذشته (شنبه ۲۳ شهریورماه) به ریاست فرهاد دژپسند وزیر امور اقتصادی و دارایی و با حضور سایر اعضای مجمع عمومی بانک برگزار شد.

در این نشست، اعضای هیأت مدیره بانک عامل بخش مسکن، مدیران ستادی، مدیران شرکت های تابعه و نمایندگان وزارتخانه ها و دستگاه های اجرایی حضور داشتند که در نهایت صورت های مالی بانک به تصویب اعضای مجمع رسید.

ابوالقاسم رحیمی انارکی مدیرعامل بانک در این نشست، گزارش عملکردی از فعالیت ­های بانک مذکور طی سال جاری،  گزارشی از عملکرد بانک در سال گذشته (۹۷) و مقایسه آن با سال ۹۶ به وزیر اقتصاد و اعضای مجمع ارایه کرد.

همچنین در این جلسه مجمع عمومی، افزایش سرمایه ۵۰ هزار میلیارد ریالی بانک عامل بخش مسکن تصویب شد و به حدود ۱۳۰ هزار و ۷۳۵ میلیارد ریال رسید.

منبع: مهر

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s