چهارشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۸ - ۲۱:۲۱

تبلت احسان از مخفیگاه سارق کشف شد

ساعت 24- در پی انتشار فیلم سرقت تبلت از یک نفر معلول ذهنی در سطح شهرستان دزفول و انتشار آن در فضای مجازی مراتب به‌صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.

سرهنگ روح‌الله گراوندی درباره فیلم منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر زورگیری در دزفول اظهار داشت: ماموران به محض وصول خبر سریعا در محل حاضر و با انجام تحقیقات میدانی از محل وقوع جرم و در نهایت موفق به شناسایی هویت فرد سارق و نیز محل اختفا وی شدند.

وی ادامه داد: ماموران پس از اخذ مجوز قضایی در عملیاتی جهت دستگیری سارق اقدام  کردند ولی متهم قبل از حضور ماموران از محل متواری شده است.

فرمانده انتظامی دزفول در خاتمه ضمن تحویل تبلت مسروقه به مالباخته عنوان داشت: تلاش پلیس جهت دستگیری فرد  سارق کماکان ادامه دارد.          

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s