شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۲

پلیس فتا در تمامی شهرستانها راه اندازی می شود

ساعت 24- رئیس پلیس فتا ناجا گفت: توسعه کمی و کیفی پلیس فتا در استانهای کشور اولویت اصلی پلیس فتا در سال98 است.

 سردار وحید مجید در جریان بازدید از پلیس فتای شهرستان سلماس به همراه رئیس پلیس فتا آذربایجان غربی و فرمانده انتظامی شهرستان سلماس گفت: با توجه به دغدغه مردم و مسئولین کشور درخصوص فضای سایبری و جرایم مرتبط با این حوزه در سطوح مختلف، یکی از برنامه های اصلی پلیس فتا در سال 98، توسعه کمی و کیفی پلیس فتا در سطح استانهای کشور است.

سردار مجید بیان کرد: بر همین اساس برابر پژوهش های صورت گرفته و اعلام گزارشات از وضعیت موجود به فرماندهی انتظامی کشور، دستوراتی برای ایجاد و راه اندازی مراکز پلیس فتا در سطح شهرستان ها اخذ شد.

وی افزود: راه اندازی پلیس فتا در شهرستانهای فاقد پلیس فتا و نیز شهرستانهای دارای پلیس فتا با ساختار غیرمصوب بر همین اساس در سطح کشور در حال انجام است و با توجه به موقعیت شهرستان سلماس این مهم در این شهرستان نیز محقق و پلیس فتا در سلماس راه اندازی شده است.

رئیس پلیس فتا ناجا تصریح کرد: یکی از استانهای پیشرو در راه اندازی مراکز پلیس فتا در سطح شهرستانهای تابعه، مجموعه فرماندهی انتظامی و پلیس فتا آذربایجان غربی است.

وی خاطرنشان کرد: طی بازدیدی که از مراکز پلیس فتا سطح استان انجام شد، وضعیت موجود و کمبودهای مرتبط با حوزه ساختاری و تجهیزات موردنیاز مورد بررسی قرار میگیرد تا زمینه فعالیت هر چه بهتر و ارائه خدمت به مردم استان در این حوزه صورت گرفته و در زمینه مبارزه با جرایم سایبری و ارتقای دانش سایبری مردم آذربایجان غربی گام های موثرتری برداشته شود.

ایسنا

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
s