یکشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۳

درب ضد سرقت چیست ؟

رپورتاژ تبلیغی / درب ضد سرقت ترک به درب های گفته میشود که از آلیاژ بسیار مستحکم ساخته شده و در مقابل آتش سوزی( حریق) ، ورود سارقان ،و دارای مزایای بسیارای است از جمله ساختار محکم و مقاوم است.

درب ضد سرقت ترک به درب های گفته میشود که از آلیاژ بسیار مستحکم ساخته شده و در مقابل آتش سوزی( حریق) ، ورود سارقان ،و دارای مزایای بسیارای است از جمله ساختار محکم و مقاوم است.

این گونه درب ها در مقابل فشار ، برش ، اهرم و دستکاری قفل از سطح ایمنی بسیار بالایی برخوردار بوده و امنیت بسیار بیشتری از درب های معمولی دارد . و در همه جهات دارای استاندارد جهانی این محصول باشد

وه صنعتی دریس توانسته بهترین کیفیت انواع درب های ضد سرقت چوبی لوکس برای لابی ، اتاق ، کابینت داخلی و انواع درب های دیگر را تولید کند شرکت چوب صنعت دریس با هدف نوآوری در تولید محصولات متنوع و قابل رقابت با شرکت های تولیدی مشابه جهت تامین نیازهای مشتریان در زمینه تولید انواع درب ضد سرقت، درب های چوبی و کابینت در سال 1381 تاسیس گردید، تا بتواند در تلاقی تجربه و تخصص کنار هم خلاقیت و نوآوری نوین را با ارائه محصولات جدید در این صنعت به شما مشتریان گرامی عرضه نماید. چوب صنعت دریس هم اکنون با ارائه مدل های متنوع درب های ضد سرقت ترکیه ای ، ضد سرقت ایرانی و چینی، درب های تمام چوب، درب های لابی، درب های داخلی و کابینت به یکی از قطب های کشور در این زمینه تبدیل شده است

این درب با داشتن قفل  محکم مانع ورود سارقین می شود و میزان سرقت از منازل را کاهش داده است.درب ضد سرقت اصل ، دارای استاندارد هایی است که باید حتما آن هارا داشته باشد چرا که در بازار دربهای تقلبی و بی کیفیت با قیمت ارزان هم وجود دارند که کاربرد مفیدی ندارند.

درب ضد سرقت از کشور ایتالیا آغاز شد و پس از 5 سال تولید به کشور ترکیه منتقل شده است .

کشور ترکیه هم این صنعت را ایجاد کرد . این درب ها طرفداران بسیار زیادی پیدا کردند و به مرور زمان اکثر کشور ها نظیر ایران ، روسیه، گرجستان و... شروع به تولید این دربها کردند.

در حال حاضر در کشور ایران تولید کننده های بسیاری وجود دارند که یکی از آنها شرکت صنعتی دریس می باشد. دریس یکی از شرکت های معتبر در تولید درب های ضد سرقت ، درب ضد حریق و انواع درب های چوبی است

انواع درب ضدسرقت

امروزه در کشور ایران سه نوع درب ضد سرقت تهیه می شود. درب ضد سرقت ترکیه ای ،  چینی و ایرانی است که هر کدام دارای ویژگی های خاصی هستند.البته از نظر میزان کیفیت ، دربهای ترکیه ای رده ی بالا تری دارند اما قیمت آن هم به مراتب بیشتر است. دربهای ایرانی و چینی هم از کیفیت بالایی برخوردارند که از این نظر در یک رده هستند.

فاکتور های مهم  در خرید درب های ضدسرقت که باید به آن توجه داشته باشید :

هنگام خرید باید به ویژگی های درب ضد سرقت توجه داشته باشید چرا که هرکدام اندازه و استاندارد خاص خود را دارند

در ادامه عواملی که باید مورد بررسی قرار بگیرند را نام برده ایم:

طرح وزیبایی

سازگار با آب و هوا

وزن درب ضد سرقت

ضد اسید بودن

ابعاد

مقاومت

بودجه

سخت افزار درب

برچسب هویت درب

اطمینان از ایمن بودن درب

قفل قوی و مناسب

ضخامت درب.

این درب با داشتن قفل  محکم مانع ورود سارقین می شود و میزان سرقت از منازل را کاهش داده است.درب ضد سرقت اصل ، دارای استاندارد هایی است که باید حتما آن هارا داشته باشد چرا که در بازار دربهای تقلبی و بی کیفیت با قیمت ارزان هم وجود دارند که کاربرد مفیدی ندارند.

این مطلب تبلیغاتی است و محتوای آن توسط سفارش دهنده تهیه شده است.

 

 

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
s